Головне меню

ВАЖЛИВО

Пам’ятна подорож вихованців Михайлівської школи-інтернату

1Учні 4 та 9 класів Михайлівської школи-інтернату побували у Полтаві на оглядовій екскурсії містом і Полтавському музеї авіації та космонавтики ім. Ю. Кондратюка.
«Той, хто не був у Полтаві, не знає України. Полтава – серце української культури, колиска творчості, джерело рідної мови. Адже саме з Полтавського краю походять славетні українці: Гоголь, Сковорода, Котляревський, Гребінка, Драгоманов, Панас Мирний, Загребельний, Олесь Гончар, Олена Пчілка та багато інших», — зазначила Пестременко Вікторія Іванівна, класовод 4 класу школи-інтернату.

Всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації – 2017

 1У травні 2017 року у м. Львові під егідою Міністерства молоді і спорту, Ліги радіоаматорів України, Товариства сприяння обороні України проходив Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, водночас, відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, організовані Українським державним центром позашкільної освіти.

Всеукраїнські змагання з ракетомодельного спорту – 2017

 IMG 2082У травні 2017 року в м. Скадовську Херсонської області пройшли Всеукраїнські змагання з ракетомодельного спорту. Збірну команду юних ракетомоделістів Полтавської області на заході представляли вихованці гуртків ракетомоделювання Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Кременчуцького міського центру позашкільної освіти.

21 травня 2017 року – День пам’яті жертв політичних репресій

anonse2017 рік – рік 80-х роковин початку Великого терору – масових політичних репресій 1937—1938 років.
Щороку – третьої неділі травня – в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій, згадують трагічні події в історії країни, проводять акції, які сприяють відродженню національної пам’яті, утвердженню нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства «Сучасні підходи до формування ключових компетентностей учнів МАН України в наукових секціях суспільно-гуманітарного напряму

IMG 3621Позашкільним навчальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Національним центром «Мала академія наук України» та Департаментом освіти і науки облдержадміністрації 16 – 18 травня 2017 року на теренах Полтавщини був проведений Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства «Сучасні підходи до формування ключових компетентностей учнів МАН України в наукових секціях суспільно-гуманітарного напряму».

Департамент освіти і науки долучився до святкування Всесвітнього дня вишиванки

118 травня 2017 року у Всесвітній день вишиванки з метою збереження українських цінностей, духовної свідомості та національної єдності працівники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації в ошатному вишитому одязі сфотографувалися біля пам’ятника славетному українцю, нашому земляку – Івану Петровичу Котляревському.

Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» завершив свою роботу

117 травня 2017 року у Полтаві завершив свою роботу Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім», який відбувався протягом трьох днів.
16 травня на сцені Полтавського обласного центру естетичного виховання проходили виступи учасників Всеукраїнського конкурсу з 22 областей України.

На Полтавщині відбувся ІІ обласний етап гри «Сокіл» («Джура») – 2017

DSCN0885З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції щороку на Полтавщині проводяться заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Церемонія нагородження переможців "Гордість коледжу - 2017"

 anonse15 травня 2017 року в міському палаці культури м. Кременчука о 14:00 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців "Гордість коледжу - 2017" – свято ліцеїстів, студентів, викладачів, яке підсумовує досягнення Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка на освітянській ниві за 2016-2017 навчальний рік.

Казка «Решетилівської весни – 2017»

DSC 8300У Решетилівці відбувся традиційний обласний фестиваль народної творчості «Решетилівська весна», метою якого є популяризація народної творчості, відродження народних традицій, підтримка та розвиток національної культури. Справжнє казкове дійство було представлено жителям Решетилівки та гостям цьогорічного фестивалю: можна було відвідати різні атракціони, скуштувати різноманітних страв, насолодитися виступами талановитих артистів, випробувати свою удачу, прийнявши участь у лотереї.

Департамент освіти і науки долучився до урочистостей у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України

1 або 211 травня 2017 року колектив Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, на чолі з директором Департаменту Оленою Харченко долучився до урочистостей у зв’язку із рішенням Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України та у зв’язку з відзначенням Дня Європи в Україні.

Представник Департаменту освіти і науки відвідав Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica 2017

1Головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації С.В. Рибалко відвідав дев’ятий Всеукраїнський фестиваль робототехніки Robotica 2017, який відбувся у Палаці спорту «Україна» м. Києва.

Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді узяли участь у третьому щорічному екологічному фестивалі «ЧистоFest САДИ»

1Вихованці Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді узяли участь у третьому щорічному екологічному фестивалі «ЧистоFest САДИ», що проводився у рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом».

Працівники Департаменту освіти і науки поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві

  1З нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівництво Полтавської обласної державної адміністрації, працівники Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, на чолі з директором О.В. Харченко, полтавці, ветерани, учасники антитерористичної операції, духовенство, громадськість, молодь та школярі поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави у Полтаві.

Учасники заходу схилили голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки.

Директор Департаменту освіти і науки взяла участь в обласному святі «Обереги пам’яті» у Шумейковому урочищі

IMG 9259У День пам'яті та примирення на території Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове на Лохвиччині відбулося обласне свято «Обереги пам’яті», присвячене 72-й річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення.

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:11
За тиждень:425
За місяць:2945
Всього:154526

Кориснi посилання