ВАЖЛИВО

Депутат Полтавської обласної ради та представник Департаменту освіти і науки ознайомилися зі станом національно-патріотичного виховання учнів шкіл Кременчуцького району

125 квітня 2017 року депутат Полтавської обласної ради В.П. Крутько та головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації С.В. Рибалко ознайомились зі станом національно-патріотичного виховання учнів  навчальних закладів Кременчуцького району.

Юні натуралісти відвідали виставку «Якби не війна»

DSC 0038Педагоги та вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 20 квітня відвідали унікальну фотовиставку – волонтерський проект «Якби не війна», присвячену військовим і добровольцям-захисникам України.

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося свято Великодня

 DSC0004В актовій залі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся захід, приурочений до свята Великодня.

До Тростянецького навчально-виховного комплексу Полтавського району завітали поважні гості

DSC0792620 квітня 2017 року педагогічний колектив Тростянецького навчально-виховного комплексу мав можливість у стінах рідного закладу зустрітися з поважними людьми, особистостями, яким притаманний національний дух, високоморальність та патріотизм.

Обласний фестиваль колективів екологічної просвіти зібрав юних екологів Полтавщини

DSC 013919 квітня 2017 року у Малій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся фінал   ХХV обласного конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. Тематика цьогорічного конкурсу «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони».

Відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток саморегуляції та конкурентоспроможності педагогічного працівника в умовах соціально-економічних змін»

DSC 030414 квітня  в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся обласний науково-практичний семінар «Розвиток саморегуляції та конкурентоспроможності педагогічного працівника в умовах соціально-економічних змін».

На базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету проведено ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

1З  05 по 07 квітня 2017 року на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Юні туристи Полтавщини - призери Кубку України з пішохідного туризму серед юнаків

IMG 2263Дві команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді взяли участь у Кубку України з пішохідного туризму серед юнаків, який проходив з 07 до 09 квітня у м. Києві.

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

 fash tabМіжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня за ініціативою ООН.
11 квітня 1945 в’язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

Відбувся обласний конкурс з початкового технічного моделювання

 DSC00014 квітня 2017 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР), за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відбувся щорічний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
Участь у конкурсі взяли команди з 13 навчальних закладів області.

Відбулося засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради

20170328 14205628 березня відбулося перше у 2017 році засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке  провів  голова МКМР, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Євгенович Пругло.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулося свято «Великодні передзвони»

 128 березня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді, за підтримки голови Полтавської облдержадміністрації відбулося тематичне свято «Великодні передзвони» у рамках обласного етапу VII Всеукраїнського «Фестивалю писанок 2017», який у останні роки є надзвичайно популярним та видовищним дійством загальнодержавного масштабу та проводиться напередодні Великодня Громадською організацією «Столичні ініціативи» у рамках етнокультурного проекту «FolkUkraine».

Рух EdCamp на Полтавщині: навчаємо ефективно і з радістю

 125 березня 2017 року на базі Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей ім. А.С. Макаренка відбулася надзвичайно яскрава освітня подія – (не)конференція mini-EdCamp Роltava-2017  «Нові формати освіти: навчаємо ефективно і з радістю».

Відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при Полтавській облдержадміністрації

dsc-0028-3-024 березня 2016 року відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при Полтавській облдержадміністрації, на якому обговорили питання  виконання у 2016 році Загальнодержавної програми  «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року». Засідання  провів перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Р.І.  Товстий.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)-2017 – складова частина системи національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на Полтавщині

DSCN0179За такою темою 22 березня 2017 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведений обласний семінар організаторів шкільних, І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:159
За тиждень:414
За місяць:3167
Всього:151199

Кориснi посилання