ВАЖЛИВО

Юні краєзнавці та активісти етнографічних музеїв при навчальних закладах області представили свої досягнення на обласному зльоті

 1У Полтаві відбувся 34 обласний зліт юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах, в якому взяло участь 120 кращих учнів-фольклористів та етнографів із 19 районів і міст області та Полтавської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 2.

Отримана Золота медаль під час Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017»

виставкаПолтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді став учасником VІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятої Міжнародної виставки освіти за кордоном «Word Edu», яка відбулася у м.Київ 16-18 березня 2017 року.

Полтавщину відвідала дружина президента України Марина Порошенко

 117 березня 2017 року в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №34, за участю першої леді України Марини Порошенко, в рамках всеукраїнського проекту «Я можу врятувати життя» на Полтавщині відбулися фінальні змагання з надання медичної допомоги.

Міське дитяче свято «У світі птахів»

 DSC 003916 березня 2017 р. у Великій актовій залі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбулося міське дитяче свято «У світі птахів», яке традиційно проходить на початку весни. Участь у заході взяли 325 учнів полтавських шкіл.

Департамент освіти і науки зустрів учасників всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

 516 березня 2017 року, на Південному вокзалі м. Полтави відбулися урочистості з нагоди прибуття до міста учасників всеукраїнської акції «Потяга Єднання України «Труханівська Січ».

Розпочато реалізацію проекту «Я можу врятувати життя»

 P70313-11440813 березня 2017 року в полтавських загальноосвітніх навчальних закладах №5 і №7 відбулися заняття за програмою проекту «Я можу врятувати життя» (ЯМВЖ), реалізацію якого забезпечують Всеукраїнська громадська організація «Український фонд «Здоров’я» та Фонд родини Загорій під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. 

9 березня – День народження Тараса Шевченка

ШевченкоНадзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.

Проведено Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях

1Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки,Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з 2 по 5 березня 2017 року в м. Полтаві на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 15 Полтавської міської ради та у спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської сільської ради Полтавського району відбувся Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся майстер-клас з воїнами АТО по виготовленню керамічних виробів

vyvy 1У Полтавському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відбувся майстер-клас по виготовленню керамічних виробів з воїнами антитерористичної операції, які після виконання ними службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах, проходять реабілітацію в Медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари».

Вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді зустрілись з чемпіоном України з авіа - та ракетомодельного спорту

1Вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації провели зустріч з членом збірної України з авіа- та ракетомодельного спорту, учасником чемпіонату світу з радіокерованих ракетопланів 2016 року Олександром Синєліцим.

Українська національна революція 1917-1921 років крізь призму сучасності (до 100-річчя події)

 1 1Під такою назвою 2 березня 2017 року у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся обласний науково-методичний семінар. Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, кафедра історії України Полтавського національного педагогічного університету імені   В. Г. Короленка, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського.

Педагогічний колектив та співробітники Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка приєдналися до Міжнародної акції «22» Pushup Challenge

IMG 8709«22» Pushup Challenge – флешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі й в Україні. Метою заходу є  підтримання ветеранів бойових дій з посттравматичним синдромом. Учасники флешмобу віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою.

На Полтавщині відбулися обласні змагання інтелектуальної гри «Дебати – 2017» для старшокласників

 центральна24-25 лютого 2017 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за сприяння Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації відбулися обласні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2017» для школярів 9–11 класів у україномовному та англомовному треках.

Відбувся щорічний обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло»

main28 лютого у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся щорічний обласний конкурс з образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло» серед вихованців позашкільних навчальних закладів.

Рада просить називати школи на честь Героїв АТО

atoУкраїнський парламент рекомендував органам місцевого самоврядування забезпечити найменування на честь Героїв України навчальних закладів в населених пунктах, в яких вони проживали або проживають. За відповідну постанову «Про вшанування Героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових» проголосувало 256 народних депутатів.

На сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:11
За тиждень:11
За місяць:3326
Всього:147263

Кориснi посилання