Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Відбулося цікаве свято для вихованців обласних закладів позашкільної освіти

R0014168Традиційно до Міжнародного дня захисту дітей Департаментом освіти і науки облдержадміністрації організовується низка заходів, спрямованих на забезпечення змістовного дозвілля учнівської молоді та залучення широких верств населення до відзначення цього свята, яке започатковано ще у 1950 році (в Україні цей день відзначають із 1998 року). 

 1 червня 2018 року на території тренінгового центру Головного управління Національної поліції (ГУНП) в Полтавській області (с. Крутий Берег) Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) у тісній співпраці з відділом ювенальної превенції ГУНП в Полтавській області та колективом тренінгового центру для вихованців обласних закладів позашкільної освіти було організовано тематичне свято «Майбутнє країни – в руках дитини!». 

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко та старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Полтавської області Віктор Кириченко.
Педагоги та вихованці обласних центрів: естетичного виховання, науково-технічної творчості, туризму і краєзнавства, еколого-натуралістичного та Малої академії наук, мали можливість ознайомитися з роботою підрозділів Національної поліції: патрульної, кінологічної, піротехнічної служб, навчитися азам рукопашного бою і вогневої підготовки та ще багато чого іншого, що є на озброєнні полтавських правоохоронців. Загалом було сформовано 9 команд з числа зазначених закладів освіти та Громадської організації «Центр спеціальної підготовки «СКІФ».
Дорослі доклали максимум зусиль для організації цього цікавого і пізнавального заходу.
День захисту дітей – нагода організувати веселе свято для наших дітей та нагадати суспільству про необхідність захищати їх права, щоб вони росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

 

На сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання