Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – призери Всеукраїнського конкурсу «Квітуча Україна»

P5170470Команда вихованців гуртка «Квіткова фантазія» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі Курбали Романа, Романченко Анни, Баклицької Анни, Марченко Яни та керівника команди Мирної Галини Миколаївни взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна, який відбувся з 15 по 17 травня 2018 року в місті Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Учасники конкурсу презентували свою творчу роботу на тему «Дерево життя». Дерево життя – це один із найважливіших символів українського народу. Він зображується квітучим деревом, що росте з вазона, символізує єдність і взаємозв’язок усіх проявів життя на Землі.
Проект був відпрацьований під час заочного етапу конкурсу. Практичне завдання команда виконувала дружно і злагоджено.
За втілення проекту команда Полтавської області посіла друге місце у Всеукраїнському конкурсі і нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. 

На сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання