Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Рокитненському навчально-виховному комплексі відбувся перший в Полтавській області освітній учнівський хакатон «У школі не навчаються, у школі живуть»

1У Рокитненському навчально-виховному комплексі Омельницької сільської об’єднаної територіальної громади, за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відбувся освітній учнівський хакатон «У школі не навчаються, у школі живуть». 

Під час відкриття заходу начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Сергій Рибалко повідомив, що в об’єднаних територіальних громадах Полтавської області такий захід проходить вперше. Хакатон дає можливість учням в обмежений період часу вирішити певну проблему або створити та захистити проект. Переможці отримають винагороди і необхідну підтримку для доопрацювання та запуску свого проекту. Також хакатон – потужна платформа для нетворкінгу, що показує сучасний стан розвитку шкільної освіти в контексті реалізації, впровадження освітньої реформи. Учні мають змогу отримати знання і одразу реалізувати їх на практиці. Це один зі способів формування учнівських компетентностей, що повністю відповідає концепції Нової української школи.
У рамках хакатону учні 4-х класів Рокитненського НВК і Омельницької загальноосвітньої школи взяли участь у конкурсах з розробки, презентації та захисту проектів, спрямованих на покращення благоустрою своїх закладів освіти.
Директор Рокитненського НВК Дмитро Боярський розповів, що діти самі обрали проект, який хотіли реалізувати. Для цього у закладах освіти було проведено відповідне анкетування. Кошти для призового фонду виділено з бюджету об’єднаної територіальної громади.
У підсумку учні вдало довели журі, що в Омельницькій загальноосвітній школі не вистачає музичного динаміка з мікрофонами, а у Рокитненському НВК – м’якого куточка для відпочинку. На реалізацію цих проектів вони отримали 5 та 4 тис. грн. відповідно.
Також для дітей і гостей заходу провели майстер-клас з розпису та спортивну естафету.

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:32
За тиждень:585
За місяць:1894
Всього:215388

Кориснi посилання