Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні екскурсоводи Полтавщини – призери Всеукраїнського конкурсу

120-22 березня у місті Чернігові відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

До участі у конкурсі було запрошено майже 100 юних екскурсоводів з усієї України, які представляли музеї військово-історичного, літературного (літературно-меморіального) профілів, історії населеного пункту.


До складу делегації Полтавської області увійшли переможці обласного туру конкурсу, а саме: Павленко Наталія, учениця 11 класу, екскурсовод зразкового літературного музею Василя Симоненка опорного закладу «Тарандинцівська загально¬освітня школа І-ІІІ ступенів імені В.А. Симоненка Лубенської районної ради Полтавської області»; Кулинич Ірина, учениця 9 класу, екскурсовод військово-історичного музею Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Кременчуцької міської ради; Чуприна Анастасія, учениця 6 класу, екскурсовод музею історії села Пологівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новосанжарської районної ради.
Роботу секцій за трьома номінаціями було організовано на базі музеїв міста Чернігова:
- обласного історичного музею імені Василя Тарновського (номінація «Музеї історії населених пунктів або їх частин»);
- «Військово-історичний музей» - філії обласного історичного музею імені Василя Тарновського (номінація «Військово-історичні музеї»);
- літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського (номінація «Літературні (літературно-меморіальні) музеї»).
Під час виступів наші юні екскурсоводи демонстрували свою майстерність, творчо поєднуючи показ і розповідь у презентації своїх музейних експозицій.
Учасники заходу мали змогу ознайомитися з історичними та культурними пам’ятками давнього Чернігова, з експозиціями історичного музею імені Василя Тарновського та літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського.
Призові треті місця за підсумками всеукраїнського конкурсу вибороли наші учасниці: Кулинич Ірина у номінації «Військово-історичні музеї» та Чуприна Анастасія (одна з наймолодших учасниць заходу) у номінації «Музеї історії населених пунктів». Друге місце у номінації «Літературні (літературно-меморіальні) музеї» отримала Павленко Наталія.
Вітаємо наших юних екскурсоводів із вдалими виступами!

На сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:52
За тиждень:829
За місяць:2604
Всього:204511

Кориснi посилання