Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Учнівська молодь області святкувала 65-річчя туристсько-краєзнавчого руху на Полтавщині

1а14-16 березня 2018 року Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено 35 обласний зліт юних краєзнавців. Цьогорічний зліт – ювілейний і присвячений 65-й річниці організованого туристсько-краєзнавчого руху на Полтавщині. Для участі у заході зібралося більше 100 кращих вихованців краєзнавчих та туристських об’єднань із 17 районів і міст області, об’єднаних територіальних громад.

У перший день перед відкриттям зльоту у фойє центру Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді було організовано виставку «Історія та досягнення туристсько-краєзнавчого руху», де учасники зльоту представили матеріали, що ілюструють розвиток туристсько-краєзнавчої справи в їхньому районі (місті), ОТГ чи закладі освіти. Діти ознайомили відвідувачів виставки зі своїми досягненнями та здобутками, презентували туристські та екскурсійні маршрути, цікаві знахідки, що потрапили до експозицій шкільних музеїв.
Поряд з виставкою проводилася благодійна акція «Подаруй частинку тепла», у рамках якої відбувся збір оберегів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра», подарунків нашим воїнам на сході України.
На урочистому відкритті заходу пролунали вітання від начальника управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Рибалка Сергія Валерійовича та директора Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісара Станіслава Вікторовича, було вшанувано хвилиною мовчання пам’ять про всіх загиблих українських воїнів, у тому числі й Козченка Владислава, вихованця гуртка «Юні десантники» ПОЦТКУМ, який нещодавно загинув на передовій.
У цікавій формі – з музичними композиціями, авторськими віршами – відбулося представлення творчих звітів об’єднань туристсько-краєзнавчої та музейної справи у своєму районі, місті, ОТГ, закладі освіти. Юні краєзнавці й туристи розповіли про цікавий досвід, набутий в експедиціях, змаганнях, походах, різних туристсько-краєзнавчих масових заходах.
Кращими на зльоті було визнано учасників із Гадяцького, Глобинського, Зіньківського, Кобеляцького, Лубенського, Полтавського районів, Глобинської та Білоцерківської об’єднаних територіальних громад.
Переможців та лауреатів зльоту нагороджено призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічних працівників – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.


На сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:31
За тиждень:584
За місяць:1893
Всього:215387

Кориснi посилання