Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Проведено навчально-тренувальні збори учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 н.р.

фото 1

З 19 до 28 лютого 2018 року на базі Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка з метою підготовки конкурсантів до написання контрольних робіт з базових дисциплін та кваліфікованого захисту наукових робіт під час ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017-2018 н.р. позашкільним навчальним закладом Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» було організовано та проведено навчально-тренувальні збори.

Участь у навчально-тренувальних зборах взяли 48 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учні поглиблювали свої знання з хімії, біології, географії, математики, фізики, історії України, української мови та літератури, німецької, французької, польської та російської мов. 

Програмою роботи навчально-тренувальних зборів було передбачено читання лекційних матеріалів; узагальнення, систематизацію та закріплення набутих знань; перегляд презентацій проектів юних науковців.

 

На сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання