Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Вихованці Полтавського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді продемонстрували свої вміння на Всеукраїнських та обласних масових заходах

Команда колективної радіостанції UR4HWF

21 лютого 2018 року вихованці гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» Полтавського Обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ПОЦНТТУМ) взяли участь в обласних відкритих заочних змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях «Лісова пісня» пам’яті Лесі Українки, які проводить Центр науково-технічної творчості учнівської молоді м. Луцька.

 Метою проведення обласних відкритих заочних змагань з радіозв’язку на 

коротких хвилях було:
- популяризувати радіозв’язок на коротких хвилях серед учнівської молоді;
- підвищити рівень патріотичного виховання, підготовку до служби в Збройних Силах України;
- активізувати роботу колективних та індивідуальних дитячих аматорських радіостанцій;
- підвищити технічну та операторську майстерність юних радіо-спортсменів.
До програми змагань входило проведення якомога більшої кількості радіозв’язків між радіостанціями українською мовою (рекомендовано) та спостережень за їх роботою з 15.00 до 16.59 за київським часом.
Видом радіозв’язку було обрано телефон (SSB), частоти для роботи: 3600 – 3650, 7060 – 7100 кГц.
У змаганнях взяли участь:
- команди колективних радіостанцій;
- оператори індивідуальних радіостанцій;
- оператори індивідуальних радіостанцій віком 19 років та старші;
- радіоспостерігачі.
Вік операторів колективних радіостанцій і спостерігачів – до 18 років включно.
До складу команди колективної радіостанції входили від 2 до 5 операторів.
Під час змагань учасники обмінювалися шестизначними контрольними номерами, які складалися з віку працюючого на даний момент учасника команди, номера оператора та порядкового номера зв’язку.
Остроушко Андріан та Коваленко Іван провели 54 радіозв’язки з вихованцями молодіжних колективних радіостанцій України.
У кінці лютого 2018 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради відбулася конференція Відокремленого підрозділу Громадського об'єднання "Ліги радіоаматорів України" в Полтавській області, на якій було нагороджено вихованців гуртка "Юні оператори аматорської служби радіозв'язку" Кізілова Дмитра та Остроушка Андріана за результативну участь в обласних і Всеукраїнських змаганнях серед команд молодіжних колективних радіостанцій. На початку року ці вихованці отримали особисті аматорські позивні: Кізілов Дмитро – UR7HKG, Остроушко Андріан – UR7HKF, що дає їм можливість самостійно брати участь у різних радіозмаганнях, радіоекспедиціях, продовжувати свій творчий шлях у радіоаматорському ефірі.
У кінці лютого було проведено і обласний семінар для керівників гуртків радіоспортивного напряму.
В умовах впровадження адміністративно-територіальної реформи ПОЦНТТУМ продовжує тісну співпрацю зі створеними об’єднаними територіальними громадами та надає методичну допомогу в організації гурткової роботи з науково-технічного профілю позашкільної освіти. Так, 3 березня 2018 року Центр відвідала делегація майбутніх керівників гуртків художньо-технічного профілю Калашниківського НВК з метою отримання консультацій. Гості відвідали обласну виставку науково-технічної творчості та майстер-класи з використання термомозаїки, гофрокартону, синельної проволоки.

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання