Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Перемога юних науковців Полтавщини у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище»

27973482 2065557466996854 808163986746953880 nДелегація Полтавської області взяла участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», який проходив 14-16 лютого 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Києві.


До складу делегації увійшли: Бабич Владислав, Біда Вікторія, учні Пальчиківського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради; Салашний Максим, учень Котелевської гімназії №1 імені С.А. Ковпака;фффф Салимоненко Вадим, учень Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей; Жукотський Олександр, Стась Дмитро, Ромодан Владислав, Саєнко Андрій, студенти Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.
Конкурс відбувся за підтримки співорганізатора – громадської організації «Екологічний клуб Еремурус – Україна» та спонсорів заходу: Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви і компанії REHAU.
Для учасників було організовано відкриту стендову презентацію, під час якої відбулося наукове спілкування віч-на-віч та обмін досвідом, проведено науково-розважальну програму «Енергетичні експерти». А для керівників – тренінг «Використання ігрових технологій при ознайомленні школярів з темою «Енергозбереження».
За підсумками компетентного журі конкурсу Дипломами І ступеня за перше місце нагороджено: Бабича Владислава, Жукотського Олександра, Стася Дмитра, Ромодана Владислава та Саєнка Андрія. Дипломом ІІІ ступеня – Біду Вікторію
Переможці отримали цінні подарунки від організаторів та спонсорів конкурсу.

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання