Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Перемога юннатів Полтавщини у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів-тваринників

 20180202 121613З 31 січня по 2 лютого 2018 року делегація Полтавської області у складі: Чепіги Артема, Бойко Діани вихованців гуртка «Знавці тераріумів» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учнів 7 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т.Г.Шевченка та Маслака Захара, учня 6 класу Козельщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Захід відбувався у місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Конкурсанти представили на розгляд журі свої науково-дослідницькі роботи. Захист проходив у формі стендових та презентаційних доповідей.
За рішенням журі вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Чепіга Артем та Бойко Діана посіли І місце у секції «Тваринництво» і нагороджені дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
У рамках заходу діти стали учасниками творчих зустрічей з молодими талантами України, відвідали екскурсію по Національному-еколого-натуралістичному центру та по вечірньому Києву.

 

 

 

На сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:90
За тиждень:276
За місяць:2998
Всього:208592

Кориснi посилання