Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавському університеті економіки і торгівлі урочисто відзначено 100-річчя бою під Крутами

129 січня 2018 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі було урочисто відзначено 100-річчя бою під Крутами. До урочистостей долучилася директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

Захід проведено з метою вшанування пам'яті київських студентів і козаків «Вільного козацтва», які 29 січня 1918 року в нерівному бою біля села Крути під Києвом з честю і гідністю захищали молоду Українську Народну Республіку.
Перед присутніми виступили творчі колективи студентів вищого державного навчального закладу «Українська медична стоматологічна академія» – вокально-інструментальний ансамбль «Пліка вокаліз» у супроводі хореографічного колективу «Мелліор», народний аматорський ансамбль «Мальви», артисти з Обласного військово-спортивного центру «Воїн».
Артист Полтавського обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя Володимир Філатов розповів, що з метою увіковічення пам'яті героїв бою під Крутами знято художній фільм «Крути 1918», у якому він зіграв роль генерала Савицького. У центрі сюжетної лінії родина генерала Савицького, два брати Андрій і Олекса. Вони закохуються у дівчину Софію. Тим часом більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включаючи юнкерів і студентів. Прем’єрний показ фільму заплановано на День Збройних Сил України 6 грудня 2018 року.

На сайті

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:90
За тиждень:276
За місяць:2998
Всього:208592

Кориснi посилання