Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді проведено обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами

126 січня в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) з метою сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, заохочення соціальної та творчої активності, популяризації їх творчості вдруге проведено обласний фестиваль майстер-класів художньої творчості для дітей з особливими освітніми потребами. Організаторами виступили Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді.


Значну допомогу в організації та проведенні заходу надали Всеукраїнський благодійний фонд допомоги і розвитку «HELPGROUP» та волонтери Студентської ради Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
Цього року до участі в фестивалі долучилися понад 230 учасників із закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області, інтернатних закладів та навчально-реабілітаційних центрів. Гостями заходу були заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Гажієнко та завідуюча обласної психолого-медико-педагогічної консультації Світлана Кривенко.
Програмою фестивалю було передбачено проведення 17 майстер-класів, при підготовці яких враховувалися побажання учасників, їх творчі та фізичні здібності, а також прагнення проявити себе у тому чи іншому виді діяльності.
Так, було проведено 5 майстер-класів у різних видах художньої самодіяльності (вокал, хореографія, декламаторське мистецтво, інструментальний та цирковий жанри) та 12 – з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва (ліплення, живопис, графіка, квілінг, валяння з вовни, лялька-мотанка, вишивка стрічкою, оригамі, декупаж, петриківський розпис, виготовлення брошок, заколок, вироби з природних матеріалів).
Майстер-класи провели 25 педагогів – керівників гуртків ОЦЕВУМ, Полтавського навчально-реабілітаційного центру, Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, Карлівського і Машівського районних Будинків дитячої та юнацької творчості й Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості.
Фестиваль майстер-класів доказав, що всі діти є повноцінними членами соціуму і варті втілення у життя своїх бажань та реалізації талантів.

На сайті

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:90
За тиждень:276
За місяць:2998
Всього:208592

Кориснi посилання