Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні туристи з Полтавщини взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін»

 IMG 8566З 1 до 3 грудня 2017 року юні туристи Полтавської області взяли участь у Відкритому Кубку Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму у закритих приміщеннях «Срібний карабін», присвяченому «Дню гідності та Свободи України». 

Змагання проводилися в м. Краматорську з метою популяризації та пропаганди спортивного туризму, формування в учнівської молоді здорового способу життя, підвищення рівня технічної, тактичної майстерності та кваліфікації спортсменів, визначення найсильніших спортсменів області, зміцнення дружніх зв’язків між спортсменами.
У старшій віковій групі честь області захищали команди Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ПОЦТКУМ) у складі Біленко Анастасії, Дудник Дар’ї, Могилата Романа, Порутчика Максима (тренер Криворучко А.В.) та Полтавського міського центру позашкільної освіти (ПМЦПО) у складі Довгополик Єлизавети, Перерви Інни, Самойленко Олени, Чопівського Богдана (тренери Макуха А.В., Сердюк Н.Я.).
Команда ПОЦТКУМ посіла друге загальне місце та друге на дистанції у командному змаганні «Смуга перешкод». Команда ПМЦПО – загальне четверте місце та була другою в командному заліку на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки).
У молодшій віковій групі команда ПМЦПО (тренери Макуха А.В., Сердюк Н.Я.) посіла перше загальне місце. У складі команди виступали: Гришко Яна, Давидов Денис, Трощак Назарій, Черкасова Анастасія. Переможці та призери змагання отримали кубки, медалі та грамоти.
Делегація з Полтавщини не тільки вдало позмагалася на складних дистанціях, але й мала нагоду відвідати музеї міста, ознайомитися з його історією та сучасним життям, відчути гостинність та щиру підтримку господарів змагань.

 

 

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання