Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

До Міжнародного дня інвалідів в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді провели щорічний обласний захід «Нам все під силу!»

0129 листопада 2017 року в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) пройшов щорічний обласний захід до Міжнародного дня інвалідів «Нам все під силу!», основною метою якого є сприяння соціально-психологічній реабілітації та адаптації дітей з особливими освітніми потребами, привернення уваги громадськості до їх проблем. 

Для участі у заході зареєструвалося близько трьохсот юних талантів із закладів позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти, закладів інтернатного типу області, центрів соціальної реабілітації дітей інвалідів та дитячих будинків-інтернатів. На жаль, через ожеледицю не всі бажаючі змогли дістатися Полтави. Та все ж свято відбулося, і кожен, хто долучився до його проведення, вкотре впевнився, що полтавська дітвора – найталановитіша.
Для дітей з особливими освітніми потребами дуже важливо мати можливість виявити свою особистість, продемонструвати свої таланти, оптимістичний і патріотичний настрій перед великою аудиторією, відчути впевненість у майбутньому, турботу держави, причетність до суспільного життя.
За традицією на заході було організовано виставку робіт учасників з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва та концертну програму (виступи у вокальному, хореографічному, інструментальному, декламаторському та оригінальному жанрах).
Кожен учасник отримав свідоцтво про участь у заході та солодкі подарунки від спонсорів свята.

На сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання