Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні туристи Полтавщини завершили туристський сезон 2017 року

1 2З 24 до 26 листопада 2017 року на базі Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 був проведений 22 відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні, – останні змагання нинішнього року, що входять до заліку обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

У змаганнях взяли участь 117 учасників із 9 команд старшої та 12 команд середньої вікових груп з Горішніх Плавнів, Миргорода, Полтави; Карлівського, Котелевського, Лубенського, Машівського, Миргородського районів, Засульської об’єднаної територіальної громади, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.Вперше на подібні змагання завітали юні туристи з Черкаської області – команда Черкаського міського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді.
На урочистому відкритті учасників Чемпіонату привітали директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Комісар С.В., виконувачобов’язків голови Карлівської районної державної адміністрації Барилко С.А, заступник голови Карлівської районної ради Кравцов В.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації Слєпцова Л.М., директор Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Таран О.В.
До програми Чемпіонату входили особисто-командні та командні змагання на дистанціях І-ІІІ класів «Смуга перешкод».
У загальному заліку перемогли команди: у старшій віковій групі – Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренер Криворучко А.В.), у середній віковій групі – Литвяківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Засульської сільської ради (тренер Баранов О.А.).
Другі і треті місця у старшій віковій групі посіли команди Лубенського району (тренер Баранов О.А.), Черкаського міського центру туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (тренер Перепонова С.М.); у середній віковій групі – команди станції юних туристів імені Давида Гурамішвілі м. Миргорода (тренер Ошека О.В.), Машівського району (тренер Свистун С.М.).
Переможці та призери змагань, нагороджені медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Команди, які посіли призові місця у загальному заліку, нагороджені кубками та грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації.

На сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання