Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників позашкільних закладів освіти

11У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося чергове засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників позашкільних закладів освіти з організації навчально-методичної роботи, яке проводила голова методичного об′єднання, заступник директора ОЦЕВУМ з навчально-методичної роботи Артюх Світлана Іванівна.

Під час засідання було розглянуто актуальні питання щодо підготовки методистів позашкільних навчальних закладів до участі у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», адже у 2018 році саме методисти мають представити на розгляд журі свою професійну та педагогічну майстерність у формі електронних презентацій за категоріями: «Я – педагог-дослідник», «Я – вихователь», «Я – творча особистість», «Я – громадський діяч», «Я – методист», «Я – наставник» тощо.
У ході засідання учасниками заходу було ретельно опрацьовано методичні рекомендації Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського щодо підготовки портфоліо методиста.
Завершилося засідання методичного об’єднання екскурсією історичними місцями Полтави, яку провів директор Полтавського обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Комісар Станіслав Вікторович.

На сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:185
За тиждень:185
За місяць:1585
Всього:184106

Кориснi посилання