Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури підтримали профільні проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради

16 жовтня 2017 року на базі Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціальної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.
У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, представники громадськості, журналісти.
Комісія розглянула та підтримала профільні проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки».

Зокрема, Обласну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки заплановано доповнити розділами «Виховання свідомого громадянина Української держави на прикладах патріотизму героїв Української революції 1917-1921 років» та «Інформаційна підтримка». Зазначені зміни є надзвичайно актуальними, адже саме Українська революція 1917-1921 років стала тією рушійною силою, завдяки якій український народ еволюціонував від ідеї політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності. А інформаційна політика відіграє велику роль у формуванні свідомого, соціально активного громадянина-патріота.
Також комісія без обговорень підтримала проекти рішеннь «Про реорганізацію комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація», «Про звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних навчальних закладах комунальної власності» та «Про погодження кандидатури Гальченка І.В. на відзначення щорічною премією Верховної Ради України».
У рамках засідання було розглянуто звернення представників Крайової Пластової старшини щодо створення комунального підприємства «Полтавський обласний дитячо-юнацький пластовий центр». Наразі, на пропозицію голови комісії Сергія Шевчука, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації рекомендовано вивчити дане питання та про результати поінформувати постійну комісію. У контексті звернення ініціативної групи фахівців у галузі архітектури і образотворчого мистецтва стосовно недоцільності реалізації проекту «Відкритий парк» біля адмінбудівлі за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, комісія ухвалила звернутися з цього питання за належністю до голови облдержадміністрації Валерія Головка.
Крім того, депутати ознайомилися з матеріально-технічною базою Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціальної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради. Оглянули спальні, ігрові та навчальні кімнати, кабінети, спортзал, дошкільне відділення, їдальню, спілкувалися з педагогами, учнями, головою батьківського комітету школи-інтернату. Особливу увагу було звернуто на умови перебування вихованців у школі-інтернаті, їхнє харчування, організацію навчально-виховного процесу і роботу з національно-патріотичного виховання учнів.
Комісія відзначила високий рівень матеріально-технічної бази школи-інтернату, навчання та виховання учнів, належні умови побуту та доглянутість дітей.

На сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:28
За тиждень:350
За місяць:2600
Всього:212497

Кориснi посилання