Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та благодійна організація «Світло надії» уклали Угоду про співпрацю

 1-minДепартаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з благодійною організацією «Світло надії» проведено робочу зустріч із заступниками директорів з виховної роботи професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Полтава.

Під час заходу відбулася презентація Угоди про співпрацю між Департаментом освіти і науки та благодійною організацією «Світло надії» за напрямком запобігання торгівлі людьми та її первинної профілактики. Також окреслено актуальність зазначеної проблеми в Україні та у Полтавській області зокрема, і наголошено на необхідності проведення відповідної превентивної роботи серед учнівської та студентської молоді.

У зв’язку з цим учасникам зустрічі було запропоновано долучитися до проекту «Підвищення обізнаності дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах та відвідують/перебувають в спеціалізованих установах Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування», який реалізується БО «Світло надії» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Реалізація проекту дасть можливість підготувати юних тренерів, з числа учнів за тематикою протидії торгівлі людьми. Вони ж, у свою чергу, проведуть на базі своїх навчальних закладів ряд тематичних превентивних заходів у вигляді виховних годин, круглих столів, тренінгів та інших форм позаурочної роботи.
Загалом Департамент освіти і науки Полтавської ОДА  та БО «Світло надії» мають багаторічний досвід активної, результативної співпраці щодо протидії торгівлі людьми та проведенні превентивних заходів.

 

 

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:28
За тиждень:350
За місяць:2600
Всього:212497

Кориснi посилання