Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Департамент освіти і науки закликає навчальні заклади долучитися до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

скачанные файлы18 жовтня вже десять років поспіль відзначається започаткований Європейським парламентом у 2007 році Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
Факт наявності цього дня в календарі є свідченням небайдужого ставлення людства до такого ганебного явища як торгівля людьми, нагадуванням про необхідність консолідації зусиль громадськості з підвищення рівня обізнаності щодо цього явища та протидії йому, надання допомоги потерпілим та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Історія започаткування Європейського дня боротьби з торгівлею людьми почалася 17 листопада 2005 року, коли була підписана Конвенція Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Україна ратифікувала Конвенцію в вересні 2010 року, формально підтвердивши готовність до впровадження міжнародних стандартів та принципів у цій сфері.
Міжнародними громадськими організаціями постійно ініціюються й впроваджуються проекти та програми, спрямовані на попередження торгівлі людьми та надання допомоги потерпілим, проводиться превентивна робота з цієї проблематики. В Європейський день боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня – у країнах Європи проходять інформаційні кампанії та заходи.
Проблема торгівлі людьми сьогодні надзвичайно актуальна для України і стосується не лише жертв сучасного рабства, а кожного, адже будь-хто може потрапити у пастку торгівців людьми, особливо сьогодні, у складний для держави час.
Протидія торгівлі людьми є одним з найбільш пріоритетних завдань діяльності Уряду України, зокрема Міністерства соціальної політики – національного координатора у цій сфері.
Інформаційно-роз’яснювальна, просвітницька робота з проблематики торгівлі людьми, яка проводиться у навчальних закладах, – один з головних профілактичних засобів боротьби з цим злочином проти людства і людяності, від якого перш за все потерпають найбільш вразливі категорії населення – жінки і діти.
Тому так важливо починати якомога раніше інформувати молодь, у доступній формі про цю загрозу розповідати і молодшим школярам.
Департамент освіти і науки закликає навчальні заклади долучитися до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня), організувати проведення інформаційних кампаній та заходів з учнями і батьками.
Попередимо і захистимо наших дітей!

На сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:351
За місяць:2601
Всього:212498

Кориснi посилання