Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Представник Департаменту освіти і науки взяв участь у семінарі для державних службовців «Імплементація європейських стандартів для національних меншин в Україні»

1Головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сергій Рибалко взяв участь у дводенному семінарі для державних службовців «Імплементація європейських стандартів для національних меншин в Україні», який відбувся у Харкові наприкінці вересня 2017 року.

Організатори заходу – німецький фонд імені Фрідріха Еберта та Асамблея Національностей України.
Всього у семінарі взяли участь представники 5-ти регіонів України – Харківської, Полтавської, Сумської, Донецької та Луганської областей.
З вітальним словом до запрошених звернулися Голова Асамблеї Національностей України Ровшан Тагієв, Проектний координатор Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні Марія Коваль, Голова правління громадської організації «MART» Олександр Войтенко та експерт Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Андрій Кінаш.
У своєму виступі Ровшан Тагієв зазначив, що Україна є багатонаціональною європейською країною з високим рівнем толерантності в суспільстві по відношенню до національних меншин. Але разом з тим необхідно враховувати успішний досвід застосування норм законодавства європейських країн для етносів і допомагати держслужбовцям і чиновникам в її імплементації у нашій державі.
Під час семінару проведено лекції з державної етнополітики та її впровадження у навчальні заклади; історії національних меншин в Україні, формування політики мультикультуралізму та імплементації «Європейської хартії регіональних мов або мов меншин». Окремо зосереджено увагу на захисті прав і свобод національних меншин у навчальних закладах.
Було також акцентовано увагу на рекомендаціях міжнародних організацій, таких як ООН, і її структурних підрозділах ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ та ін. щодо правовідносин в сфері національних громад.
За підсумками семінару учасники визначили, що для щасливого майбутнього України кожному необхідно с спрямовувати зусилля на самовдосконалення і переорієнтацію свідомості на європейський рівень правовідносин між людьми і владою.

На сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:351
За місяць:2601
Всього:212498

Кориснi посилання