Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Свято науки у Полтаві

 IMG 3895З 2013 року в Україні успішно реалізується проект «ScientificFun – Наукові пікніки в Україні». Цього року Полтавщина долучилася до цього проекту. 30 вересня вперше в Полтаві відбулися «Наукові пікніки». Це найбільший в Україні фестиваль науки під відкритим небом, глядацька аудиторія якого в інших містах України щороку складає не менше 20 тисяч відвідувачів. Призначення «Наукових пікніків» популяризувати науку, пояснити найскладніші речі «простими словами».

Захід організовано Комунальною установою «Обласний молодіжний центр» за сприяння Департаменту освіти і науки та Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації. Участь у фестивалі взяли вищі навчальні заклади І-IV рівнів акредитації м. Полтави, м. Кременчука та обласні позашкільні навчальні заклади.
У Полтаві 24 міні-лабораторії, дослідницькі та винахідницькі центри розташувалися по вулиці Соборності. До кожної палатки глядачі могли підійти, подивитися на досліди та спробувати самостійно виконати якийсь експеримент. Незважаючи на доволі прохолодну погоду, зацікавленість до цього заходу була досить високою. Наукові майданчики відвідали, як юні глядачі, так і доволі дорослі громадяни.
Зацікавити наукою, показати хімію, біологію, фізику, астрономію, пояснити життєві процеси – було основним завданням навчальних закладів та установ освіти області.
Сподіваємося, що такий фестиваль проводитиметься надалі щорічно.

 


 

 

 

На сайті

На сайті 92 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:351
За місяць:2601
Всього:212498

Кориснi посилання