Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні аграрії Полтавщини взяли участь у XІ Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

IMG 20170922 104707Делегація Полтавської області у складі вихованців Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Кушніра Дмитра і Пугачової Катерини, учениці 11 класу Тахтаулівського навчально-виховного комплексу Піддубної Юлії та керівника делегації Пугачової Ірини Ярославівни взяли участь в XІ Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань школярів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який відбувся 20-22 вересня у м.Запоріжжя.

У Запорізькій обласній філармонії пройшло урочисте відкриття і творчий звіт виробничих бригад, а також виставка досягнень юних аграріїв «Щедрість рідної землі».
У заході взяли участь учнівські виробничі бригади з 19 областей України. У рамках Зльоту відбувся відкритий творчий звіт виробничих бригад, аграрних учнівських об’єднань, презентація виставки «Щедрість рідної землі», конкурс-захист науково-дослідницьких робіт за секціями «Рослинництво», «Овочівництво», «Садівництво».
Для керівників команд проведено педагогічні читання на тему «Стратегія трудового виховання учнівської молоді в умовах реформи освіти в Україні», метою яких було поширення передового педагогічного досвіду ефективного трудового навчання та виховання учнівської молоді. Педагогам вручено сертифікати учасників.
Делегації мали змогу відвідати Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила», Таврійський державний агротехнологічний університет. Цікавою була оглядова екскурсія містом Запоріжжя.
За підсумками конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Овочівництво» Піддубна Юлія посіла перше місце. За результатами участі у зльоті команда Полтавської області посіла загальнокомандне третє місце і нагороджена Дипломом третього ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.


На сайті

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:351
За місяць:2601
Всього:212498

Кориснi посилання