Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Юні флористи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Україна вишивана»

 DSC04492Команда Полтавської області у складі вихованців гуртка «Барви природи» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяла участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів «Україна вишивана», який відбувся 18-20 вересня цього року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

Конкурс проведено у двох номінаціях: «квіткові килими» та «флористична архітектура». Флористичні композиції, створені дітьми, вражали своєю яскравістю, гарним колористичним підбором, технічним та творчим виконанням.
Програмою заходу було передбачено:

– конкурс з виготовлення квіткових килимів та флористичних скульптур;
– творчий захист представлених робіт;
– майстер-класи з флористики.
Юні флористи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Всеукраїнському конкурсі «Україна вишивана» у номінації «Флористична скульптура» посіли І місце з проектом «Барвистий калейдоскоп української вишивки» і нагороджені Дипломом, Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 


 

 

 

На сайті

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:29
За тиждень:351
За місяць:2601
Всього:212498

Кориснi посилання