Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ерудит» долучився до проведення інформаційної кампанії, присвяченої відзначенню Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Es0NkZcEBCIУ рамках проведення інформаційної кампанії відбулося засідання круглого столу «Відверто про важливе, або зупинимо торгівлю людьми разом». Під час заходу розглянуто питання: як не потрапити у пастку торгівців людьми, про права людини, правила безпечного перебування за кордоном, небезпеку викрадення людей, кіднепінга, зарубіжного рабства, реабілітацію та допомогу постраждалим після повернення з рабства. Також діти переглянули відеоролики «Зупинимо торгівлю людей разом!», «Зупинимо дитяче жебракування разом!» у яких дізналися про долю однолітків, які примушені жебракувати, підкоряючись злочинним намірам дорослих.

Мета інформаційної кампанії до Всесвітнього дня торгівлі людьми –закликати дітей бути обережними, вміти захистити себе, звернути увагу на необхідність дотримання певних чітких правил, аби не потрапити в тенета торгівлі людьми як всередині країни, так і за кордоном.

На сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:32
За тиждень:585
За місяць:1894
Всього:215388

Кориснi посилання