Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Організатори культурно-дозвіллєвої діяльності обмінялися досвідом

115 листопада в малій актовій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулося обласне методичне об’єднання організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності навчальних закладів. 88 педагогів, що зібралися на заході мали змогу доторкнутися до важливої теми «Молодь за здоровий спосіб життя».

Відбувся обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Срібна підкова»

19 листопада у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів «Срібна підкова» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. У заході взяли участь 28 вокалістів з 20 навчальних закладів Кременчуцького, Комсомольського, Решетилівського, Кобеляцького, Хорольського, Лубенського районів та ПТНЗ обласного центру. 

Керівники шкільних музеїв області визначили пріоритетні завдання національно-патріотичного виховання дітей та молоді під час семінару-практикуму з музейної роботи

1З 8 по 9 листопада 2017 року на базі освітніх закладів м. Лубен та Лубенського району Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний семінар-практикум керівників шкільних музеїв «Національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва засобами музейної педагогіки».
Відкриття заходу відбулося у залі Лубенської районної ради, де учасників привітали голова районної ради Григорій Голтвяниця та перший заступник голови Лубенської райдержадміністрації Сергій Сіряченко.

9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови

19 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом Президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997 року. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності й перевірити свої знання.

Призери Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017»

 WP 20171103 12 10 31 Pro LIКоманда Полтавської області у складі: Левченко Альони, учениці 11 класу Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, Теплюк Катерини, учениці 8 класу Опорного закладу «Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6», Янголь Нелі, Рогової Людмили, Рогового Віталія, учнів Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації, Дорошенко Світлани, учениці Лутовинівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Козельщинської районної ради, Логачової Валерії, студентки ІІ курсу Кременчуцького медичного коледжу імені В.І.Литвиненка взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2017».

Департамент освіти і науки та Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області узгодили План заходів з проведення Місячника правових знань

IMG 6414У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулася зустріч директора Департаменту Харченко Олени Вікторівни і начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Вадимовича Тимченка.
На зустрічі обговорювалося питання проведення у листопаді 2017 року Місячника правових знань, який з 2011 року вже став традиційним заходом з правової освіти населення та засобом формування правової культури учасників навчально-виховного процесу.

У Полтавському районі відбувся 21 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування

ЗаглавнаЗ 27 до 29 жовтня 2017 року в с. Головач Полтавського району на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» було проведено 21 Чемпіонат області зі спортивного орієнтування в залік 21 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.

У Чемпіонаті узяли участь 138 осіб з 12 команд середньої та 8 команд старшої вікових груп, які представляли 6 територій області та Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників з організації навчально-методичної роботи позашкільних навчальних закладів

1У Центрі естетичного виховання м. Миргорода відбулося засідання обласного методичного об’єднання педагогічних працівників з організації навчально-методичної роботи позашкільних навчальних закладів. У заході взяли участь 30 педагогів з 24 закладів позашкільної освіти, що опікуються питаннями планування роботи, методичного забезпечення діяльності, ведення навчальної документації та ін.

Позашкільні заклади Полтавщини приймали колег з усієї України

118-20 жовтня Полтавщина приймала Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва на тему: «Відродження національних традицій у народних мистецтвах Полтавського краю».

Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

1Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації запрошує долучитися до участі у дев’ятому Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

В Гадяцькому районі відбулися 41 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки Полтавщини

 

1З 13 по 15 жовтня 2017 року в с. Вельбівка Гадяцького району були проведені 41 обласні змагання та семінар-практикум з пішохідного туризму серед працівників освіти і науки.

Кубок України з авіамодельного спорту "Золота осінь"

IMG 20171007 1016077 жовтня біля с. Марківка Полтавської області відбулися традиційні змагання "Кубок України "Золота осінь" в класі радіокерованих планерів F-3-K, в якому взяли участь 20 спортсменів з різних областей.
Змагання організували Обласна федерація авіамодельного спорту та обласний осередок Товариства Сприяння Обороні України Полтавської області.
В результаті напружених стартів авіамоделей команда юніорів Полтави виборола 3 місце. В складі команди юніорів приймали участь двоє вихованців Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, а саме: Козирьов Максим та Бондаревський Максим.

Команда Полтавської області успішно виступила на міжнародних змаганнях зі спортивного туризму «Волинь – 2017»

1У період з 5 до 9 жовтня 2017 року в селі Гаразджа Луцького району Волинської області відбулися Міжнародні змагання (Чемпіонат Європи) зі спортивного туризму «Волинь – 2017».
У змаганнях взяли участь 76 туристів-спортсменів з Білорусії, Литви та 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Херсонської та міста Києва.

Члени постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури підтримали профільні проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради

16 жовтня 2017 року на базі Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціальної підтримки» імені Софії Русової Полтавської обласної ради відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.
У засіданні, яке вів голова комісії Сергій Шевчук, взяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, представники громадськості, журналісти.
Комісія розглянула та підтримала профільні проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки», «Про внесення змін та доповнень до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки».

Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та благодійна організація «Світло надії» уклали Угоду про співпрацю

 1-minДепартаментом освіти і науки Полтавської облдержадміністрації спільно з благодійною організацією «Світло надії» проведено робочу зустріч із заступниками директорів з виховної роботи професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м. Полтава.

Під час заходу відбулася презентація Угоди про співпрацю між Департаментом освіти і науки та благодійною організацією «Світло надії» за напрямком запобігання торгівлі людьми та її первинної профілактики. Також окреслено актуальність зазначеної проблеми в Україні та у Полтавській області зокрема, і наголошено на необхідності проведення відповідної превентивної роботи серед учнівської та студентської молоді.

На сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:108
За тиждень:108
За місяць:3000
Всього:180478

Кориснi посилання