Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Про реєстрацію наказів Департаменту освіти і науки № 165 від 18.04.2018 року

 

Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано наказ:

від 27 квітня 2018 за № 127/2908 наказ «Про затвердження Положення про проведення конкурсу робіт з економіки» | Переглянути

 

Позашкільна освіта в умовах децентралізації

viber image

Делегація Полтавської області у складі директора обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніни В.Г., голови Шишацької селищної ради Тутки О.І., начальника відділу освіти Шишацької селищної ради Караваєвої Н.М., голови Білоцерківської сільської об’єднаної територіальної громади Лещенка І.В., взяли участь у раді «Позашкільна освіта в умовах децентралізації».

Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді – призери Всеукраїнського конкурсу «Квітуча Україна»

P5170470Команда вихованців гуртка «Квіткова фантазія» Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі Курбали Романа, Романченко Анни, Баклицької Анни, Марченко Яни та керівника команди Мирної Галини Миколаївни взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна, який відбувся з 15 по 17 травня 2018 року в місті Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді вперше проведено обласний конкурс на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу»

153 травня 2018 року у фойє Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося урочисте відкриття виставки робіт першого обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу».
Учасників заходу привітала Інна Анатоліївна Сіріченко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, яка наголосила на важливості родинного виховання у контексті національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Департамент освіти і науки нагадує!

увагаУ зв’язку з організацією та проведенням в області урочистих заходів, присвячених визначним та пам’ятним датам, зокрема Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня української вишиванки, Дня Європи та ін.
Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації повідомляє, що відповідно до пункту 5 статті 53 Закону України «Про освіту» залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, забороняється, крім випадків, передбачених рішенням Кабінету Міністрів України.
Участь у відповідних заходах є добровільною. Примусова участь – неприпустима.

 

«ВЕСЕЛКА-2018»

 

R00437304 травня у приміщенні Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) пройшов заключний етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти «ВЕСЕЛКА».

Проведено засідання обласного методичного об’єднання педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти

2018.05.022 травня 2018 року на базі Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка Полтавським обласним центром естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) було проведено засідання обласного методичного об’єднання педагогів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Барвисте перевесло», в якому взяли участь 39 дорослих та 19 дітей (координатор – методист Полтавського ОЦЕВУМ Дешко Наталія Антонівна).

У Кременчуці пройшла І Асамблея лідерів учнівського самоврядування Полтавщини

31318142 420794625058346 2337693823039742701 n

За сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 25 квітня 2018 року на базі Кременчуцького навчально-виховного комплексу № 4 відбулася обласна Асамблея лідерів учнівського самоврядування Полтавщини.

На Полтавщині стартує проект «Шкільний офіцер поліції»

32

Меморандум про співробітництво підписали представники Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА та ГУ Національної поліції у Полтавській області. Його мета – реалізація спільного проекту «Шкільний офіцер поліції».

Проведено 42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму

IMG 214624-26 квітня 2018 року згідно з наказом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 13.04.2018  № 153 на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк»  в с. Головач Полтавського району  проведено 42 обласний семінар-практикум та змагання працівників освіти з пішохідного туризму.

Проведено 10-й обласний фестиваль-конкурс «Першоцвіт» серед вихованців інтернатних закладів

 Першоцвіт 2018 0118 та 23 квітня 2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді  (ОЦЕВУМ) 285 вихованців  21 інтернатного закладу області взяли участь у щорічному обласному фестивалі-конкурсі «ПЕРШОЦВІТ» (координатор – завідувач відділу методичної роботи ОЦЕВУМ Алла Окара), де продемонстрували свої здобутки у вокальному, хореографічному, інструментальному та декламаторському жанрах.

Даруємо дітям літо

DSC 340025 квітня 2018 року педагогічні працівники Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у проведенні обласного заходу «Виставці-презентації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Подаруймо дітям літо», яка  відбувалася в приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

Молодь 2018 015У квітні 2018 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) проведено ювілейний Х обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я», у якому взяли участь 25 команд закладів освіти області (22 – загальної середньої освіти, 2 – позашкільної освіти та 1 – інтернатного типу).

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

80544932Наказом Міністерства молоді та спорту України від 09.08.2017 року №3352 затверджено Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене».
Метою акції є популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді; запобігання та протидія поширенню у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань та негативних звичок; зниження кількості правопорушень, скоєних неповнолітніми, у тому числі в стані алкогольного/наркотичного сп’яніння; виявлення фактів продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років; проведення інформаційно-просвітницької роботи серед підлітків та їх батьків про небезпечність вживати алкоголь та тютюн щонайменше до набуття повноліття.

У Рокитненському навчально-виховному комплексі відбувся перший в Полтавській області освітній учнівський хакатон «У школі не навчаються, у школі живуть»

1У Рокитненському навчально-виховному комплексі Омельницької сільської об’єднаної територіальної громади, за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, відбувся освітній учнівський хакатон «У школі не навчаються, у школі живуть». 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:89
За тиждень:275
За місяць:2997
Всього:208591

Кориснi посилання