Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань впровадження положень Концепції Нової української школи

121 травня 2018 року директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Харченко взяла участь у Всеукраїнській нараді з питань впровадження положень Концепції Нової української школи під головуванням Міністра освіти і науки України  Лілії Гриневич. Також у роботі наради взяв участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Захід пройшов на базі Одеського Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Костянтина Ушинського.
У рамках проведення наради відбулась виставка-презентація сучасного обладнання «Арсенал ідей Нової української школи», яку відвідало понад тисячу освітян з усієї України. Під час урочистого відкриття Міністр освіти і науки України  Лілія Гриневич зазначила, що мета виставки – надати нову інформацію щодо матеріально-технічного забезпечення початкових класів закладів освіти та надихнути освітян на активізацію роботи з впровадження Нової української школи в Україні. Адже Нова українська школа – це місце, де дітям дають не тільки знання, а й можливість самореалізовуватися, вчать радіти життю, захищати своє емоційне здоров’я.
На виставці  близько 30 українських виробників представили зразки сучасних учнівських меблів, оновлені кабінети природничо-математичних предметів, дидактичні матеріали, новітнє мультимедійне та комп’ютерне обладнання. Для усіх бажаючих проведено майстер-класи з організації різних осередків у класі Нової української школи (художньої діяльності, відпочинку, живої природи); роботи в інклюзивно-ресурсних центрах, використання Lego для навчання через гру.
Навчання за новим стандартом початкової школи розпочнеться з 1 вересня 2018 року. Загалом, на реформу освіти для початкових класів Уряд виділив майже 1 млрд. 900 млн. грн., з них  на дидактичні матеріали для Нової української школи – 998,7 млн. грн.

На сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання