Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей обговорив з керівниками об′єднаних територіальних громад Полтавщини перспективи розвитку сучасного освітнього простору

 mainУ лютому 2018 року Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації  провів ІІ розширене засідання навчально-консультативної робочої групи «Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області» з напрямку «Удосконалення мережі освітніх закладів», затвердженої розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 30.11.2017 № 838, на тему: «Полтавська платформа інноваційних практик створення сучасного освітнього середовища в ОТГ». На захід було запрошено заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея.

У Полтавській області розпочала роботу координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад: прийнято резолюцію

1За ініціативи голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка у Полтавській області створено робочу групу «Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини» з напряму «Удосконалення мережі освітніх закладів». До складу робочої групи увійшли 16 представників громад та освітяни області під головуванням директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олени Харченко.

На Полтавщині будуть створені методично-консультаційні центри з впровадження освітньої реформи

 14 січня 2018 року відбувся «круглий стіл» «Впровадження реформи освіти. Регіональні особливості. Дорожня карта». Модератором заходу була директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олена Харченко.

Захід відбувся в рамках реалізації міжнародного проекту «Підтримка децентралізації в Україні» за результатами ознайомлення з системою освіти Республіки Польща.

Полтавщину обрано одною з чотирьох областей України для реалізації міжнародного проекту з впровадження реформи децентралізації в освітній галузі

 1З метою переймання досвіду щодо реформування освітньої галузі в процесі децентралізації України освітяни Полтавщини долучилися до реалізації міжнародного проекту «Підтримка децентралізації в Україні», який здійснюється компанією SKL International, підвідомчою організацією Шведської асоціації місцевих влад і регіонів, через Фонд міжнародної солідарності, програму «U-LEAD з Європою» за підтримки Європейського союзу, Міністерства освіти і науки України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, відповідних Комітетів Верховної Ради України, координаційних структур реформ, Стратегічних дорадчих груп. Крім Полтавської, до реалізації зазначеного проекту було залучено Запорізьку, Житомирську та Івано-Франківську області.

На сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:25
За тиждень:918
За місяць:3660
Всього:194981

Кориснi посилання