Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник» відкрито

Титульна сторінкаЗ 3 липня на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у с. Головач Полтавського району розпочав роботу обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник», який прийняв на відпочинок 86 вихованців військово-патріотичних клубів та гуртків міста Полтави, Зіньківського, Кобеляцького, Полтавського, Чутівського районів та юних десантників Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

5 липня відбулося урочисте відкриття табору. Юних армійців привітали Олена Вікторівна Харченко – директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, Станіслав Вікторович Комісар – директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, учасники АТО, ветерани війни в Афганістані, представники громадських ветеранських організацій.
Присутні познайомилися з умовами розміщення «юних десантників» у таборі, забезпеченням його необхідним спорядженням (наметами, спальними мішками, макетами тренувальної зброї), яке придбане за рахунок коштів, виділених на виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.
За час перебування у таборі «юні десантники» оволодіють знаннями і навичками з вогневої та стройової підготовки, військової топографії та орієнтування на місцевості, рукопашного бою, надання медичної допомоги. У той же час на них чекають хвилюючі зустрічі з учасниками АТО, походи рідним краєм, відвідування військових частин, вечори відпочинку.
Табір засновано у 2017 році Полтавським обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:30
За тиждень:583
За місяць:1892
Всього:215386

Кориснi посилання