Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

DSCN0306

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості щороку на Полтавщині проводяться заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

На виконання Розпорядження Голови Полтавської обласної державної адміністрації від 19.04.2017 року № 232 «Про організацію та проведення в області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», поновлено персональний склад обласного штабу, який очолює заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Пругло О.Є.
Обласний штаб керує організацією та проведенням гри «Сокіл» («Джура») в Полтавській області та уточнює завдання Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Безпосередня організація та проведення гри покладені на Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Гра проводиться в 3 етапи: І – районний, міський, ІІ – обласний, ІІІ – Всеукраїнський.
Освітні заклади Полтавщини є активними учасниками гри «Сокіл» («Джура»). В області паспортизовано і діють 279 роїв – учасників гри. В школах і позашкільних закладах працюють гуртки козацько-лицарського виховання «Джура» та «Юні козачата». Щорічно на належному рівні проводяться обласні етапи гри, які збирають більше 300 учасників – переможців районних і міських етапів.
З 10 по 14 травня 2018 року, на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» в с. Головач Полтавського району був проведений ІІ обласний етап гри за участі 300 джур-козаків та їхніх виховників - наставників. Безпосередня організація та проведення ІІ етапу була покладена на Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, Полтавську обласну організацію Товариства сприяння обороні України.
На урочисте відкриття ІІ етапу гри були запрошені представники обласного штабу та організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України та Полтавського обласного військового комісаріату.
Конкурсною програмою ІІ етапу гри 2018 року були проведені змагання і конкурси:
конкурс «Впоряд» з демонстрацією основних елементів військової стройової підготовки;
силове змагання «Перетягування линви»;
- «Туристсько-спортивна смуга перешкод»;
стрільба з пневматичної гвинтівки;
гра «Пластун» – військово-спортивна гра з використанням методик гри «Квест»;
змагання з виконання рятувальних робіт «Рятівник»;
гра «Відун» – конкурс на знання історії України та козацтва;
творчо-мистецький звіт художньої самодіяльності «Ватра. Слава героям»;
конкурс звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло»;
конкурс біваків «Таборування».
Переможцю обласного етапу – рою «Характерники» опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради» надано право у липні цього року представляти Полтавщину на ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри «Сокіл» («Джура»), що буде проводитись в Київській області.

 

На сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання