Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській області започатковано військово-патріотичну гру «Петлюрівський вишкіл»

1Протягом 6-9 вересня 2017 року на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» у селі Головач Полтавського району вперше відбулися змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл».
Гра започаткована Полтавським обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації в рамках виконання заходів Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

У грі взяли участь об’єднані збірні, команди шкіл, коледжів, інтернатних комплексів і військових ліцеїв. А також збірні об’єднаних територіальних громад та районів Полтавщини. Загалом 20 команд.
На урочисте відкриття обласної гри «Петлюрівський вишкіл» були запрошені представники організаційного комітету, почесні гості з Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України, учасники АТО, представники громадських організацій.
Учасників гри привітали директор Департаменту освіти і науки Олена Вікторівна Харченко та голова обласної організації Товариства сприяння обороні України Василь Іванович Василенко.
Протягом трьох днів учасники змагалися у таких залікових етапах:
–Конкурс «Строю та пісні»;
–Воєнно-історичний конкурс;
–Змагання «Стрільба з пневматичної зброї»;
–Метання «учбової гранати»;
–Конкурс «Домедична допомога» з елементами евакуації умовно «пораненого» із «зони обстрілу»;
–Змагання «Туристсько-спортивна смуга перешкод».
У підсумку перше місце посіла команда Миргородської спеціалізованої школи № 5 «Соколята». Учасники отримали грошову винагороду в розмірі півтори тисячі гривень. Другими стали «Котелевські гарди» з тамтешньої гімназії № 1 імені Ковпака, їх нагородили сертифікатом на тисячу гривень. Команда Литвяківської ЗОШ Засульської ОТГ «Засульська чайка» повезла додому третє місце та п’ятсот гривень.
Змагання Обласної військово-патріотичної гри «Петлюрівський вишкіл» сприяли утвердженню національної ідентичності, розвитку сили волі, покращенню фізичної, підготовки, витривалості та творчого потенціалу учнівської молоді.

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:198
За місяць:1507
Всього:215001

Кориснi посилання