Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Збережемо красуні ялинки

центральнаНапередодні новорічно-різдвяних свят у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді традиційно проводиться акція «Збережи ялинку», у рамках якої працює майстер-клас з виготовлення новорічних композицій та новорічно-різдвяна виставка. Новорічні композиції – альтернатива зеленим красуням-ялинкам, багато з яких знищуються під час проведення новорічних свят.

 Майстер-класи з виготовлення новорічних композицій проводяться у закладі досвідченими керівниками гуртків. Цього разу проведені майстер-класи керівників гуртків «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Мокляк А.О. та «Барви природи» Марченко О.В. Участь у заході взяли 42 вихованці Миргородського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Діти використовують у процесі роботи поряд з природними вториинно перероблені матеріали – стрічки, тканину, папір, нитки, ялинкові прикраси  тощо. Тому подібні заходи виховують у них не лише естетичні смаки, а й сприяють екологічному вихованню учнівської молоді.
У закладі працює новорічно-різдвяна виставка композицій, виготовлених вихованцями Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, яку можуть переглянути усі бажаючі. Найкращі роботи, представлені на новорічно-різдвяній виставці, будуть відправлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу «Новорічна композиція».

 


     

 

На сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:1
За тиждень:600
За місяць:2850
Всього:212747

Кориснi посилання