Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

DSCN0306

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості щороку на Полтавщині проводяться заходи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Привітання з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

1431206051 1939-1945.-nkoli-znovu-7Шановні учасники освітнього процесу! Дорогі ветерани!

Вітаємо вас із Днем пам’яті і примирення та Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
73 роки тому український народ разом із іншими народами ціною мільйонів життів захистив світ від нацистських окупантів. Українці на різних фронтах самовіддано боролися проти спільного ворога.
Вшановуючи ветеранів війни, ми усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні нашої України.

У Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні

головна20 лютого, пам’ятний День Героїв Небесної Сотні, у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1 I-III ступенів Полтавської обласної ради відбулося урочисте відкриття дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2018 року – День Героїв Небесної Сотні

120 лютого 2018 року Україна вшановує пам’ять героїв, які віддали своє життя в боротьбі з авторитарним режимом.

Саме в цей день 2014 року силовики жорстоко знищили 47 беззбройних активістів Євромайдану.
Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної химери, яка хотіла повернути Україну в радянське тоталітарне минуле, багатонаціональний український народ пробудився, не дав себе зломити і не залишився у смертельній байдужості до майбутнього своїх дітей, до сьогодення своєї, даної Богом землі, гідності та честі свого доброго імені.

Визначено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

timthumb12 грудня 2017 року у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбулося засідання журі обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти, до складу якого увійшли фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського та Полтавського ОЦЕВУМ.

На сайті

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:23
За тиждень:345
За місяць:2595
Всього:212492

Кориснi посилання