Головне меню

ВАЖЛИВО

У обласному військово-патріотичному таборі вперше пройшли вишкіл юні десантники

 19944423 308104142981956 8498862672417282889 oНа виконання Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки на базі Полтавського обласного дитячого оздоровчого табору «Маяк» уперше провів зміну обласний військово-патріотичний табір «Юний десантник». У період з 25.06.2017 до 08.07.2017 у ньому пройшли національно-патріотичний вишкіл та оздоровились 94 дитини віком від 12 до 16 років. У роботі табору взяли участь не лише хлопці, а й дівчата. Діти були розподілені на три загони.

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації

-harchenko-pro-stan-realizaciji-programi-z-npv24 липня у Полтаві відбулося засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації. У засіданні взяли участь: заступник голови Полтавської обласної ради Ханко Анатолій Миколайович, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна, заступник начальника Управління — начальник відділу у справах сім’ї та молоді Шкоденко Наталія Анатоліївна та члени координаційної ради.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді у навчальних закладах Лохвицького району

1Серед виховних напрямів учнівської молоді сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне та громадянське виховання. Вони відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь.
Тому нині, як ніколи, потрібні нові підходи і нові шляхи до виховання патріотизму як почуття, як базової якості особистості. При цьому необхідно враховувати, що Україна має давню і величну історію та культуру, досвід державницького життя, які виступають потужним джерелом і міцним підґрунтям виховання дітей і молоді. Вони уже ввійшли до освітнього і загальновиховного простору, але нинішні суспільні процеси вимагають їх переосмислення, яке відкриває нові можливості для освітньої сфери.

Досвід роботи з національно-патріотичного виховання та військово-фізичної підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах Новосанжарського району

654321

Національно-патріотичне виховання учнівської молоді визнано пріоритетним напрямом державної політики в Україні та є важливою складовою процесу виховання.

Стан національно-патріотичного виховання дітей і молоді в навчальних закладах м. Миргорода протягом 2016-2017 навчального року

Фото 1. Перший урок ЗОШ 3Національно-патріотичне виховання, яке є складовою загального виховного процесу, займає особливе місце у плануванні роботи в даному напрямку в навчальних закладах м. Миргорода.
У 2016-2017 навчальному році заходи, спрямовані на формування національної самосвідомості, виховання любові до рідної землі, держави, народу, визнання духовної єдності населення всіх регіонів України, були різних рівнів: класні, гурткові, шкільні та загальноміські.

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:418
За місяць:2892
Всього:162747

Кориснi посилання