Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Звіт про фінансові результати за І квартал 2018 року

 

Звіт про фінансові результати за І квартал 2018 року | переглянути

 

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ТЕМИ «ДИСЛЕКСІЯ. ДІАГНОСТИКА І КОРЕКЦІЙНО-ВІДНОВЛЮВАЛЬНА РОБОТА»

115 лютого на базі комунального закладу «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» відбувся семінар з теми «Дислексія. Діагностика і корекційно-відновлювальна робота». У роботі семінару взяли участь завідуючі та логопеди районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій, представники об’єднаних територіальних громад, працівники служби соціального захисту населення, логопеди спеціальних закладів освіти, батьки, керівник та спеціалісти «Благодійного фонду «Зернятко».Мета заходу – розгляд ефективних методів діагностики та корекції дислексії у дітей шкільного віку.

ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ НАРАДУ ДЛЯ ЗАВІДУЮЧИХ ПСИХОЛОГО-МЕДИКО-ПЕДАГОГІЧНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ ОБЛАСТІ

1З метою реалізації державної політики у галузі освіти і науки України та забезпечення конституційних прав дітей з особливими освітніми потребами, визначення для них адекватних форм психолого-педагогічної, соціально-медичної допомоги, та забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей, на виконання Указів Президента, розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України про навчання, виховання та реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, потребою часу стало створення районних (міських) інклюзивно-ресурсних центрів. 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР (м. Вінниця)

127-29 листопада 2017 року у Вінниці за ініціативи Національної Асамблеї інвалідів України, Асоціації захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця», Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» та Навчально-методичного центру психологічної служби системи роботи Вінницької області відбувся Всеукраїнський навчально-практичний семінар «Можливості впровадження елементів ранного втручання в дошкільних закладх. Співпраця батьків та фахівців при психолого-педагогічному супроводі дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному просторі».

Звіт про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 року

Звіт про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 року | переглянути

Дитина з майбутнім

18 червня 2017 року відбувся семінар Консула провідної міжнародної асоціації «Аутизм-Європа», засновника міжнародної громадської організації «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» Інни Сергієнко «Аутизм: діагноз, сенсорна інтеграція, навчання».

Проведено робочу нараду для завідуючих психолого-медико-педагогічних консультацій області

IMG 20170407 1052407 квітня 2017 року фахівцями комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічна консультація» проведена робоча нарада для завідуючих районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій та представників територіальних громад.

2 квітня - Всесвітній День розповсюдження знань про аутизм

111Цей розлад характеризується вираженим і всебічним дефіцитом спілкування і соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями.
Попереджений, - в більшості випадків означає - озброєний. Взявши інформацію на озброєння ми здатні протистояти безлічі негативних явищ. Здатність перебудувати себе з урахуванням нових факторів завжди допомагало людям виходити навіть з найскладніших ситуацій.

21 березня – Міжнародний день людини з синдромом Дауна

Імовірність народження дитини з синдромом Дауна збільшується з віком матері і в меншій мірі, але все-таки залежить і від віку батька. Один з факторів ризику також близькоспоріднені шлюби. Але все ж...

Відбувся семінар-практикум "Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку"

110 березня 2017 року на базі Комунального закладу «Обласна психолого медико-педагогічної консультація» відбувся семінар-практикум на тему: «Порушення мовлення у дітей зі складною вадою розвитку» для логопедів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій  та логопедів спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів.

Раннє втручання: Як прийняти особливу дитину

В Україні стартує масштабний проект підтримки дітей з інвалідністю та їх батьків - програма «Батьки за раннє втручання». Ця практика, поширена в багатьох європейських країнах, включає в себе допомогу у розвитку особливих дітей з 0 до 3 років, супровід їх батьків, сім'ї, а також зміни соціального середовища, в якій живе така дитина.

Президент підписав закон про посилення державних гарантій захисту прав дітей

President4Президент України підписав Закон України №1824-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей». Закон був прийнятий Верховною Радою України 19 січня 2017 року.

Комунальний заклад «Обласна психолого-медико-педагогічна консультація» Полтавської обласної ради

pmpkПолтавська обласна психолого-медико-педагогічна консультація – установа системи освіти України, діяльність якої спрямована на підтримку і захист прав на здобуття якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю. 

Документи асистента вчителя щодо роботи з учнями з особливими освітніми потребами

pmpk newsПоки що нормативно не визначено переліку документації, яку має оформлювати асистент вчителя. Деякі уявлення щодо цього питання можна сформувати, керуючись посадовими обов’язками асистента вчителя, окремими нормативними документами та роз’ясненнями.

На сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:23
За тиждень:345
За місяць:2595
Всього:212492

Кориснi посилання