Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В. Харченко відвідала Решетилівку

IMG 172202.08.2017 відбувся виїзний прийом громадян директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації О.В.Харченко у Решетилівському районі. Під час перебування у районі проведено зустріч з керівництвом Решетилівської районної державної адміністрації та районної ради, обговорено нагальні питання, що наразі вирішуються в освітній галузі.
Особлива увага була зосереджена на питаннях соціального захисту працівників галузі, роботи закладів освіти в об'єднаних територіальних громадах, функціонування опорних навчальних закладів та покращення їх матеріально-технічної бази, зокрема Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів, оскільки створення опорних шкіл, оснащення їх сучасними засобами навчання започатковує нову систему якісної освіти для дітей, що проживають у маленьких містечках та сільській місцевості.

Опорні школи – вимога сьогодення.

 143Одним із вагомих чинників забезпечення доступності та якості освіти є оптимізація мережі загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі шляхом створення опорних шкіл, що має створити умови для підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування закладів освіти, забезпечення якісними освітніми послугами дітей шкільного віку.

На Полтавщині розпочато підготовчу роботу до пілотного впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти

 94556299У рамках реформи “Нова українська школа” вже у 2017/2018 навчальному році відбуватиметься пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір шкіл, які бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти.

Внесено зміни до Положення про освітній округ.

12 Внесено зміни до Положення про освітній округ.Звертаємо увагу, що Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2017 р. № 289 внесені зміни до пункту 2 Положення про освітній округ (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України    від 27 серпня 2010 р. № 777).

Інформація щодо опорних закладів,їхніх філій та перспективний план на 2017 рік (станом 31.01.2017)

  • Інформація щодо  опорних закладів та їхніх філій, які функціонують з 1 вересня 2016 року та з 1 січня 2017 року у  Полтавській області | переглянути on-line
  • Інформація щодо філій опорних закладів у Полтавській області | переглянути on-line
  • Перспективний план створення опорних закладів у Полтавській області у 2017 році | переглянути on-line

 

О.В. Харченко взяла участь у робочій поїздці голови Полтавської ОДА до Семенівки

v-1Шляхи реалізації освітньої реформи та формування мережі опорних шкіл на Семенівщині обговорили під час робочої поїздки голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка у Семенівці.

Обласний конкурс "Опорна школа"

Проекти на кращу опорну школу, що надійшли на обласний конкурс

На сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:24
За тиждень:917
За місяць:3659
Всього:194980

Кориснi посилання