ВАЖЛИВО

Відбувся майстер-клас «Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій»

DSC 0176З метою поширення досвіду підготовки учнів до змагань з інформаційних технологій на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся майстер-клас “Методика розв’язування олімпіадних задач з інформаційних технологій”.

Працівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації взяли участь у семінарі ДІНЗ з підготовки освітніх експертів

 IMG 20170405 110624Упродовж 5–6 квітня 2017 року Кушпіль А. В. - заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти управління дошкільної, загальної середньої освіти, фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Авдєєва Т.В. –головний спеціаліст відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи взяли участь у семінарі Державної інспекції навчальних закладів України з питання: «Державний нагляд (контроль) у сфері загальної середньої освіти».

Відбулась LVII Всеукраїнська учнівська олімпіада з математики

1Представники Полтавської області взяли участь у LVII Всеукраїнській учнівській олімпіаді з математики , яка проходила з 20 по 24 березня 2017 року на базі Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування. Всього в олімпіаді змагалися у вправності розв'язувати задачі з математики майже 200 учасників з 25 областей України.

Директор Департаменту освіти і науки Олена Харченко взяла участь у церемонії нагородження переможців заключного етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

DSC 092631 березня  2017 року на Полтавщині проведено урочисту церемонію нагородження переможців та учасників IV етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій), що тривав 26–31 березня 2017 року на базі Полтавської гімназії № 17, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34, Полтавського університету економіки та торгівлі, Полтавського вищого професійного училища ім. А. О. Чепіги.

За ініціативою голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка освітяни та керівники райдержадміністрацій і об’єднаних територіальних громад обговорили питання створення та функціонування опорних шкіл в області

 main30 березня 2017 року за ініціативи голови обласної державної адміністрації Валерія Головка відбулася нарада голів райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівників органів управління освітою, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад з питань створення єдиного освітньо-культурно-спортивного простору.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміінстрації Олена Харченко відкрила ІV етап ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

 DSC 022426 березня 2017 року у Полтавському художньому музеї  (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося урочисте відкриття IV етапу ХХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій). На змагання прибули 59 учасників та 26 керівників команд із 24 регіонів України та м. Києва.

Створення сучасного освітнього середовища навчального закладу для забезпечення гармонійного розвитку особистості учня та його інтелекту

 53sJQSAcWSI23 березня 2017 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області відбувся міський науково-практичний семінар директорів шкіл та їх заступників з навчально-виховної роботи з теми «Створення сучасного освітнього середовища навчального закладу для забезпечення гармонійного розвитку особистості учня та його інтелекту».

Проведено обласний семінар-практикум на тему: «Створення нового освітнього середовища у загальноосвітніх закладах інтернатного типу»

 image3Відповідно до плану роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського на 2017 рік 21 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради проведено обласний семінар-практикум на тему: «Створення нового освітнього середовища у загальноосвітніх закладах інтернатного типу» для керівників обласних загальноосвітніх інтернатних навчальних закладів.

Державна підсумкова атестація 2016/2017 н.р.

dpa2015 Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до проведення школами державної підсумкової атестації учнів у системі середньої освіти. Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

Відбулося обговорення питання щодо особливостей управління закладами освіти в об'єднаних територіальних громадах на прикладі Омельницького ліцею Омельницької об'єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області

2017031512124414 березня 2017 року о 10-00 в Омельницькій об'єднаній територіальній громаді Кременчуцького району Полтавської області відбулося обговорення питання щодо особливості управління закладами освіти в об'єднаних територіальних громадах на прикладі Омельницького ліцею Омельницької об'єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

ROBOfirst – це круто!

111-12 березня понад 1000 дітей з’їхалися до Києва на Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO LEAGUE "ROBOFIRST". Команда ЗОШ №1 "PRIME ROBOTICS" м. Горішні Плавні (керівники учитель інформатики Роман Олександр Анатолійович та методист ММК Роман Ольга Володимирівна) представляла Полтавську область.

Участь у проекті-тренінгу «Підтримка децентралізації в Україні»

IMG 1225З 2 по 4 березня 2017 року в рамках діяльності Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» у м. Хмельницький відбувся тренінг для тренерів та представників департаментів/управлінь обласних державних адміністрацій.

Відбулася регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння»

 main25 лютого 2017 року у Полтавській спеціалізованій школі-інтернаті №1  І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради вперше у Полтаві для шкільних педагогів відбулася унікальна подія – регіональна (не)конференція міні-EdCamp Poltava 2017 «Школа – стара, діти – нові: шляхи взаєморозуміння».

У Кременчуці відкрилася ХІV Міжрегіональна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра", яка організована з метою надання допомоги випускникам загальноосвітніх закладів Кременчука в обранні майбутньої професії

9928717-02-22-14-16-18-472Вітаючи учасників просвітницького заходу, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що сьогодні наша держава та місто зокрема потребує розумних і кваліфікованих спеціалістів.
Вибір професії є дуже серйозним  кроком для кожного абітурієнта. Важливо, коли він співпадає з їх бажаннями та нахилами. 

Мережа закладів загальної середньої освіти Полтавської області у 2016-2017 навчальному році

У 2016/2017 н.р. в області функціонують 675 загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, з яких комунальної форми власності денних шкіл – 661, вечірніх – 6, закладів інших міністерств – 5, приватних шкіл – 3, де навчаються близько 129,4 тис. школярів.

На сайті

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:159
За тиждень:414
За місяць:3167
Всього:151199

Кориснi посилання