Головне меню

ІНТЕРАКТИВНА КАРТА

ВАЖЛИВО

У Полтавській області розпочала роботу координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад: прийнято резолюцію

1За ініціативи голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка у Полтавській області створено робочу групу «Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини» з напряму «Удосконалення мережі освітніх закладів». До складу робочої групи увійшли 16 представників громад та освітяни області під головуванням директора Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олени Харченко.

Перше засідання робочої групи відбулося 10 січня 2018 року у Піщанській гімназії Піщанської об’єднаної територіальної громади.
Учасники обговорили перспективи провадження освітньої діяльності в об’єднаних територіальних громадах Полтавщини, відкриття опорних шкіл та створення нового освітнього середовища. Розглянули питання щодо імплементації Закону України «Про освіту», основних засад та змін у нормативно-правових актах з питань освіти; стратегії створення нового освітнього простору загальної середньої освіти Полтавської області на 2017-2020 роки в частині створення опорних шкіл; розвитку позашкільної освіти в умовах децентралізації; умов інклюзивного навчання та безбар’єрного доступу до закладів освіти учнів з інвалідністю; досягнень Піщанської об’єднаної територіальної громади в рамках створення освітнього простору.
За підсумками засідання було прийнято спільне рішення та затверджено резолюцію (додається).
Після офіційної частини учасники робочої групи ознайомилися із досягненнями закладів освіти Піщанської ОТГ.
Загалом, на Полтавщині створено 7 координаційних рад із напрямів: «Розвиток спорту», «Надання якісних медичних послуг», «Покращення екологічного середовища», «Забезпечення соціального захисту населення», «Підвищення будівельної активності, розвитку транспортної інфраструктури та ЖКГ», «Розвиток культури» та «Удосконалення мережі освітніх закладів». Першими розпочали роботу – освітяни.

 

На сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:32
За тиждень:585
За місяць:1894
Всього:215388

Кориснi посилання