Головне меню

Обласні змагання з картингу

title

Протягом 16 – 18 серпня 2019 року на базі Полтавського спортивно-технічного клубу „Лтава” (с. Розсошенці) пройшов ІІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг).

У них взяли участь делегації від м. Гадяч, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Козельщинського спортивно-технічного клубу „Темп” Козельщинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Полтавського спортивно-технічного комплексу „Лтава”, Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи зі спортивно-технічних видів спорту, а також спортивно-технічні клуби з смт Магдалинівка, міст: Дніпро, Кривий Ріг, Павлоград, Покровськ, Харків, Олександрія, Кропивницький, Черкаси, Хорол, Запоріжжя, Глухів, Остер, Кам’янське та Київської області.
Захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, сприяння розширенню мережі автомодельних гуртків у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді.
Програмою заходу було передбачено:
- проведення технічної оцінки автомобілів,
- особиста першість автомобілів з класів:
„Піонер-Н”,
„Піонер-Н-міні”,
„Мікро”,
„Безкоробка-Ю”,
„Безкоробка”,
„Коробка 125”,
„Популярний-Ю”,
„Популярний”.
Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань.
За підсумками змагань були визначені переможці та призери ІІІ етапу відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг).
Детальніше за посиланням:
http://pocnttumpor.at.ua/news/oblasni_zmagannja_z_kartingu/2019-08-23-341

title

11

8

7 

6

5

4

3

2

1

 

На сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:8
За тиждень:1010
За місяць:3186
Всього:260504

Кориснi посилання