Головне меню

Команда Полтавщини серед переможців ХІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців

1 2

Із 28 липня до 03 серпня 2019 року Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на базі філії „Центральний табір туристського активу учнів України” (с. Осій Іршавського р-ну Закарпатської обл.) було проведено ХІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. У зльоті взяли участь 15 команд із різних областей України та м. Києва.

Полтавщину на зльоті представляли переможці обласного зльоту юних туристів-краєзнавців – команда Решетилівської гімназії імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради Полтавської області. Команду очолювали методист Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Решетилівської міської ради, керівник гуртка Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Ігор Купенко та вчитель Решетилівської гімназії імені І. Л. Олійника Решетилівської міської ради Наталія Ширшова.
Випробування учасників зльоту відбувалися у творчих майстернях, змаганнях на туристсько-краєзнавчому експедиційному маршруті та конкурсній програмі. Учасники мали продемонструвати не лише рівень власної компетентності за низкою напрямів краєзнавчих досліджень (історичне краєзнавство, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія), а й рівень туристсько-спортивної підготовки на технічних етапах, уміння орієнтуватися на місцевості, сценічну майстерність.
Виступ команди Полтавської області на зльоті засвідчив високий рівень краєзнавчої роботи у регіоні. За результатами роботи творчих майстерень до числа переможців увійшли Яна Стойка („Географічне краєзнавство” – ІІ місце), Діана Хаірбекова („Фольклор і етнографія” – ІІ місце), Денис Харченко („Екологія” – ІІІ місце), лише кількох балів не вистачило для перемоги Павлові Томишеву („Геологія” – ІV місце). У підсумку команда Полтавщини посіла на зльоті ІІІ загальне місце у виді „Творчі майстерні”.
Команди-переможниці зльоту та їхні керівники нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, кубками, дипломами та грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

9 1

8 1

7 2

6 1

5 1

4 1

3 1

2 1

1 2

 

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:76
За тиждень:371
За місяць:2222
Всього:255871

Кориснi посилання