Головне меню

Юні натуралісти Полтавщини - учасники Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій

img-6

З 24 до 27 червня 2019 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій.

 Від Полтавської області у заході взяла участь делегація у складі 5 вихованців Шишацької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, а саме: Горбонос Єлизавети, Лапшиної Анни, Чумака Володимира, Шкільнюк Наталії, Ярмака Олега та керівника Безкоровайної Наталії Борисівни. Учасники Фестивалю, а це юннати з усієї України, презентували свої досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, демонстрували знання свого краю, своїх земляків, чиїми іменами звеличена країна, під час презентації «Творчий юннатівський марафон патріотичних дій».

У програмі заходу протягом 4 днів для юних патріотів було організовано еко-квест «Мандруймо Україною», розважальну програму «Веселий мурашник», конкурси, майстер-класи з виготовлення українських сувенірів «Українське містечко».
Діти мали змогу познайомитися з волонтерами громадської організації «Український легіон», які з метою поширення знань та навичок з надання долікарської допомоги організували школу першої медичної допомоги «Швидко, вчасно, першокласно».
Діти відвідали музей історії України, де ознайомилися з експозицією виставки.
Юні патріоти долучилися до висаджування алеї троянд, яка була закладена на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Учасники фестивалю були у захваті від відвідання Київського національного академічного театру оперети, в якому переглянули виставу «Сорочинський ярмарок».
По завершенню фестивалю усі діти були нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

img-1

img-1

img-1

img-1

img-1

img-1

На сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:74
За тиждень:369
За місяць:2220
Всього:255869

Кориснi посилання