Головне меню

Проведено обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг)

1

Протягом 21-23 червня 2019 року на базі Полтавського спортивно-технічного клубу „Лтава” (с. Розсошенці Полтавського району) пройшов ІІ етап відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг) та обласні відкриті змагання з автомобільного спорту (картинг).

 

У них взяли участь делегації від спортивних клубів закладів позашкільної освіти Полтавської (м. Гадяч, Полтава, Кременчук, Зіньків, Козельщинського району), Київської області та міст Сум, Глухова, Харкова, Запоріжжя, Кам’янського, Кривого Рогу, Павлограда.
Змагання проводилися з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи. 

 

Програмою змагань було передбачено:
- проведення технічної оцінки автомобілів,

- особиста першість автомобілів з класів:
„Мікро”,
„Піонер-Н”,
„Піонер-Н міні”,
„Піонер-Б”,
„Ротакс-мікро”,
„Ротакс-міні”,
„Кадет”,
„Безкоробка-Ю”,
„Безкоробка”,
„Коробка 125”,
„Популярний-юнаки”,
„Популярний”,
„4Т”.
Особиста першість визначалась за найбільшою кількістю кіл пройдених учасниками на своїх машинах.
За результатами змагань нагороджено переможців та призерів ІІ етапу відкритого Чемпіонату України (східний регіон) з автомобільного спорту (картинг).
Деталі за посиланням: http://pocnttumpor.at.ua/

1

2

3

41

5

6

7

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:82
За тиждень:377
За місяць:2228
Всього:255877

Кориснi посилання