Головне меню

На Полтавщині відбувся обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти та організаторів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму

DSC06955

19-20 червня 2019 року Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, спільно з регіональним ландшафтним парком ,,Диканський’’ проведено семінар-практикум на тему: ,,Взаємодія природоохоронних рекреаційних установ та дитячих громадських екологічних організацій у питаннях екологічної просвіти населення’’.

Учасниками заходу були керівники закладів позашкільної освіти, працівники органів управління освітою, методисти методичних кабінетів, учителі-практики. Семінар відбувся на базі регіонального ландшафтного парку ,,Диканський’’.
Перший заступник голови Диканської районної державної адміністрації Присажнюк Зоя Гнатівна та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Черкащенко Павло Мелентійович привітали учасників семінару-практикуму на гостинній диканській землі.
Головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сіріченко Інна Анатоліївна поінформувала присутніх про особливості розвитку позашкільної освіти області в умовах адміністративної реформи в Україні.
З глибоким аналізом інформаційно-методичної діяльності обласного еколого-натуралістичного центру протягом 2018-2019 навчального року перед учасниками семінару виступив директор центру Бедніна Віталій Григорович.
Під час роботи семінару були розглянуті важливі аспекти позашкільної освіти, а саме: участь закладів освіти області у міжнародних, всеукраїнських та обласних масових заходах еколого-натуралістичного напряму, національно-патріотичне виховання, координаційно-методична та видавнича діяльність закладу позашкільної освіти, освітні проекти щодо роботи з обдарованою учнівською молоддю.
З презентацією про діяльність регіонального ландшафтного парку ,,Диканський” виступила його директор Черкаська І.С. Менеджер проектів Трутень Я.М. презентувала роботу дитячої екологічної громадської організації ,,Зелене серце” щодо пошуків джерел фінансування для здійснення еколого-просвітницької діяльності.
Досвідом своєї роботи з питань перспективного розвитку закладів поділилися директори Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бєльська В.В. та Пирятинської районної станції юннатів Левченко Ю.М.
Для учасників заходу було проведено практичне заняття у природі на тему: ,,Вивчення структури і особливостей функціонування лісового угруповання”, екскурсія екологічною стежкою ,,Заповідна Диканщина” та до музею українського весілля.
Грамотами і дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджені педагогічні працівники та колективи закладів позашкільної освіти за результатами їх участі у всеукраїнських конкурсах.
Кожен учасник семінару-практикуму одержав підбірку методичної літератури, виданої обласним еколого-натуралістичним центром та інформаційно-агітаційні матеріали регіонального ландшафтного парку ,,Диканський”.

DSC06752

DSC06752

DSC06752

DSC06752

DSC06752

DSC06752

DSC06752

DSC06752

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:10
За тиждень:1012
За місяць:3188
Всього:260506

Кориснi посилання