Головне меню

Обласні авіазмагання (кордові моделі)

title

03–04 травня 2019 року на базі Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти (далі – Кременчуцький ЦПО) були проведені обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).
Змагання проводились з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі авіамодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації авіамодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

У змаганнях взяли участь команди від Кременчуцького ЦПО, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Відповідно до програми заходу було проведено стендову оцінку моделей та старти моделей по класах.
За результатами змагань переможців та призерів обласних змагань нагороджено дипломами Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (далі – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР) в особистому заліку у класах:
F-2-В
І місце – Блохін В’ячеслав (Кременчуцький ЦПО);
І місце – Козирьов Максим (Полтавський ОЦНТТУМ ПОР).
F-2- А
І місце – Ярошенко Дмитро (Кременчуцький ЦПО);
ІІ місце – Бутенко Демид (Полтавський ОЦНТТУМ ПОР);
ІІІ місце – Грінченко Владислав (Полтавський ОЦНТТУМ ПОР).
F-4-В (напівкопії)
І місце – Блохін В’ячеслав (Кременчуцький ЦПО);
І місце – Козирьов Максим (Полтавський ОЦНТТУМ ПОР);
ІІ місце – Ярошенко Дмитро (Кременчуцький ЦПО).

P 20190503 115520

P 20190503 115507

P 20190503 104821

 

На сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання