Головне меню

Визначено призерів обласного конкурсу юних фотолюбителів „Моя Україна"

title

23 квітня 2019 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) було проведено обласний конкурс юних фотолюбителів „Моя Україна".
У конкурсі взяли участь вихованці Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Миргородської, Великобагачанської, Гребінківської, Пирятинської станцій юних техніків, Зіньківської та Карлівської районних станцій юних техніків, Градизької гімназії ім. Білаша, Великобагачанського районного будинку творчості дітей та юнацтва, Вирішальненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Лохвицької районної ради, Нехворощанського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів, Хорольського районного центру дитячої та юнацької творчості, Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості, Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості (всього 35 учасників)

Захід відбувся з метою підвищення ролі фотолюбительства у морально-естетичному вихованні підростаючого покоління, масового залучення школярів до фотолюбительства, надання допомоги учнівській молоді в оволодінні фотосправою та ознайомленні з новинами фототехніки, популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотолюбителів.

У першому турі конкурсу юні фотоаматори представили домашні фотороботи у номінаціях:
„Наше майбутнє”,
„Науково-технічна творчість учнівської молоді”,
„Мистецтво, культура, фольклор”,
„Я люблю свій край”,
„Сьогодення: діла і люди”,
„Славні традиції народу України”,
„Наш сучасник”,
„Молодість і час”,
„Екологія”,
„Спорт”,
„Дозвілля”,
пригодницьке, казкове фото,
портрет,
комедійне (комічне) фото.
Протягом трьох годин очного туру юні фотоаматори проводили творчу фотозйомку у номінаціях: пейзаж, портрет, жанр.
За сумою балів обох турів було визначено призерів обласного конкурсу юних фотолюбителів „Моя Україна” у трьох вікових групах. Перші місця отримали:
Старша вікова група:
I місце –Олейніченко Маргарита, Полтавський ОЦНТТУМ.
Середня вікова група
I місце
Кібальник Дарина, Полтавський ОЦНТТУМ,
Коцюбинська Олександра, Полтавський ОЦНТТУМ,
Піхуля Максим, Полтавський ОЦНТТУМ,
Бєлозор Діана, Полтавський міський центр позашкільної освіти ф/с "Юніор",
Грінченко Олександра, Полтавський ОЦНТТУМ,
Юницька Вікторія, Полтавський міський центр позашкільної освіти ф/с "Юніор",
Кашуба Володимир, Полтавський міський центр позашкільної освіти гурток "Альфа",
Горолюк Поліна, Кременчуцький центр позашкільної освіти,
Толок Марія, Кременчуцький центр позашкільної освіти.
Молодша вікова група
I місце
Троцький Олексій, Полтавський міський центр позашкільної освіти гурток "Альфа",
Яланська Валентина, Полтавський ОЦНТТУМ,
Сурмач Давид, Хорольський районний центр дитячої та юнацької творчості,
Пугач Анжела, Зіньківська районна станція юних техніків.
Деталі за посиланням: http://pocnttumpor.at.ua/ 

{gallery}News2019/05/14/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:59
За тиждень:799
За місяць:2001
Всього:247048

Кориснi посилання