Головне меню

Золотою медаллю та дипломом Національної академії педагогічних наук України нагороджено Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді – призера Х Міжнародної виставки „Сучасні заклади освіти – 2019”

titl

Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 14-16 березня 2019 року став учасником Десятої Міжнародної виставки „Сучасні заклади освіти – 2019”, що є головною подією освітньої галузі України. Захід проходив у Київському палаці дітей та юнацтва. Організатори виставки – Національна академія педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки України та компанія „Виставковий Світ”.

Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи „Інститут модернізації змісту освіти”, представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв.
Для участі у номінації „Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів” було представлено роботу з досвіду Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на тему: „Успішне майбутнє створюємо сьогодні”.
За результатами участі у виставці колектив закладу нагороджено дипломом Національної академії педагогічних наук України та золотою медаллю.

{gallery}News2019/03/22/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:40
За тиждень:528
За місяць:2379
Всього:256028

Кориснi посилання