Головне меню

21 БЕРЕЗНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДИНИ З СИНДРОМОМ ДАУНА

57576473737722

День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року і був заснований на VI міжнародному симпозіумі з синдрому Дауна, проведеному в Пальма де Майорка, за ініціативою правлінь Європейської та Всесвітньої асоціацій Даун-синдром.

Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем таких людей, адже вони трохи відрізняються від інших в плані інтелекту, і багато з них страждають від вроджених порушень, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх.
Діти з синдромом Дауна обдаровані не менше, ніж звичайні діти. Багато хто має художній талант, музичні (в тому числі танцювальні та співочі) і артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті.
Поради батькам дітей із синдромом Дауна
1. Забезпечте підтримку професіоналів. Генетики, педіатри, кардіологи, терапевти, дефектологи, логопеди і психологи допоможуть малюкові рости більш здоровим. Кожен із них відіграє важливу роль у своєчасній діагностиці, а також корекції проблем у розвитку дитини.
2. Налагодіть зв'язок з іншими татами і мамами дітей із синдромом Дауна. Дуже важливим є обмін унікальним батьківським досвідом! Інтернет, телефон та особисті контакти зроблять доступною корисну і цінну інформацію. З цими людьми ви будете говорити на одній мові, знайдете розуміння і підтримку.
3. Соціалізація дитини. Нехай малюк перебуває в колективі ровесників. Буде це спеціалізований садок, школа чи ні - вирішувати вам, але комфорт дитини - головний вирішальний фактор у цьому питанні. У пригноблюючій обстановці малюк просто "закриється" і перестане розвиватися.
4. Звільніться від почуття провини. Ні поведінка під час вагітності, ні ускладнення в момент пологів не можуть привести до появи зайвої хромосоми. У тому, що малюк народився таким, немає вашої провини. Краще спрямуйте вашу енергію на відновлення своїх сил і допоможіть крихітці розкрити потенціал!
5. Позбавтеся від зайвих переживань. Не хвилюйтеся, якщо не можете щось зробити для своєї дитини, тому, що це не в ваших силах. Переймайтеся тоді, коли можете, але не робите.

 

На сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:1075
За місяць:3251
Всього:260569

Кориснi посилання