Головне меню

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбулася фінальна гра обласного огляду-конкурсу команд КВН

title

15 березня у Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (далі – ОЦЕВУМ) відбулася фінальна гра ХХІV обласного огляду-конкурсу команд КВН закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Учасниками стали 6 команд, які стали переможцями зональних зустрічей КВН, що відбувалися у лютому серед 33-х учасників, а саме:
1. „Фортуна” Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2;
2. „Без паніки” Опорного закладу «Чорнухинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди Чорнухинської районної ради Полтавської області» та Чорнухинського Будинку дитячої та юнацької творчості;
3. „Дідова фазенда” Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості та Козельщинського ліцею;
4. „Бонжур” Шишацького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів;
5. „Браво” Опорного закладу «Новосанжарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавської області»;
6. „Old school” Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника.
Жартували юні КВНщики на актуальну для них тему освітніх реформ: „НОВА ШКОЛА – НОВІ ПОРЯДКИ” – саме так звучала тема протягом всього сезону.
Фінальна гра складалася з 4-х конкурсів: „Візитка”, „Тріатлон”, „Імпровіз” на тему „Шкільні канікули” та „Конкурсу фінальної пісні”.
Щільність гумору та дотепності була настільки високою, що до кінця не можливо було передбачити, хто ж стане новим Чемпіоном, адже лідери змінювалися після кожного з конкурсних епізодів. Коли ж всі конкурси були зіграні, то з’ясувалося, що різниця балів між командами була занадто малою, щоб говорити про одноосібне чемпіонство, а тому цього року ВПЕРШЕ за всю історію шкільного КВНу Полтавщини перше місце розділили відразу 3 команди: „Бонжур” з Шишак, „Дідова фазенда” з Козельщини, „Фортуна” із Зінькова. Новосанжарське „Браво” стало віце-чемпіоном, а „Old school” з Решетилівки і „Без паніки” з Чорнух розділили третє місце.
Також перед грою відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників команд КВН, де підведені підсумки цьогорічного конкурсу та обговорено деталі проведення огляду у наступному навчальному році.

{gallery}News2019/03/20/02{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:1076
За місяць:3252
Всього:260570

Кориснi посилання