Головне меню

Учні Полтавської школи-інтернату спортивного профілю долучилися до проведення соціально-освітнього проекту «Empower»

main

У період з 21 січня по 5 березня 2019 року з ініціативи Відокремленого підрозділу ВМГО «АЙСЕК в Україні» у м. Полтава на базі комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради» здійснювалася реалізація соціально-освітнього проекту для шкіл-інтернатів «Empower». Він є надзвичайно важливим для розвитку і налагодження міжнародного діалогу й партнерства задля досягнення Цілей Сталого Розвитку в Україні та світі.

Основною метою проекту було створення можливостей школярам зрозуміти свої права, обов’язки як громадянина держави, мінімізувати булінг, подолати мовний бар’єр, розвивати комунікабельність та дізнаватися багато нового про інші культури. 
У рамках проекту 4 студенти-волонтери з Туреччини проводили заняття для учнів 1-11 класів на тему прав і обов’язків громадянина, мінімізації булінгу, покращення комунікації в колективі, налагодження роботи в командах та нових можливостей при вивченні англійської мови.
З перших днів реалізації проекту між волонтерами та учнями було налагоджено тісний контакт, доброзичливі відносини та співпрацю. Вихованці школи-інтернату спортивного профілю стали активними учасниками, організованих спільно з волонтерами, тренінгах: з критичного мислення, медіаграмотності, екологічного виховання, цілей сталого розвитку. Студенти-волонтери також долучалися до організації дозвілля школярів, проводили майстер-клас турецького танцю та пісні, знайомили з турецькою поезією, грали з дітьми у футбол. На уроках використовували різні форми активностей та ігрові елементи.
Досягненнями соціально-освітнього проекту «Empower» стало налагодження комунікації між дітьми, що базується на повазі та взаєморозумінні; покращення рівня володіння англійською мовою, зростання мотивації та інтересу до її вивчення; поглиблення знань про культури інших країн. Участь у проекті та живе спілкуватися з іноземцями допомогло школярам у розширенні кордонів мислення, руйнуванні стереотипів, розвитку толерантності та подоланні мовного бар’єру. 
Учасники проекту отримали позитивні емоції та новий досвід у реалізації освітніх цілей.

 {gallery}News2019/03/05/03{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:5
За тиждень:190
За місяць:1259
Всього:252449

Кориснi посилання