Головне меню

Всесвітня акція «16 днів проти насильства» стартує 25 листопада

1

 Уже протягом десяти років Україна бере участь у Всесвітній акції «16 днів проти насильства».

Акція покликана обстоювати безперечну вагомість принципів ненасильницької ідеології, ненасильницьких моделей поведінки і міжособистісного спілкування людей, їх мирного співіснування у суспільстві, сім’ї.
У дні з 25 листопада до 10 грудня українці, як і вся прогресивна світова громадськість, підтримують ініціативи щодо засудження всіх видів насильства з метою його викорінення спільними зусиллями.

Протягом 16 днів – з 25 листопада до 10 грудня – які називають «16 днів проти насильства», у світі відзначають міжнародні дні та пам’ятні річниці:
- 25 листопада – Міжнародний день із ліквідації насильства щодо
жінок;
- 29 листопада – Міжнародний день захисту прав жінок;
- 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом;
- 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
- 3 грудня – Міжнародний день інваліда;
- 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
- 6 грудня – Річницю з дня «Монреальської різанини»;
- 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
- 10 грудня –День Прав Людини.
Щороку у ці дні Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй проводить кампанію з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності, обговорення і розв’язання проблем насильства в усьому світі. Кампанія закликає уряди всіх країн, громадські, неурядові, жіночі організації, чоловіків, молодь, приватний сектор, ЗМІ та всю систему організацій ООН об’єднатися заради запобігання та ліквідації всіх форм насильства щодо жінок та дівчат в усьому світі.
Метою глобальної кампанії 2018 року для України є привернення уваги до проблеми, спонукання до її обговорення та поширення знань про те, що може зробити кожна людина й організація для припинення насильства щодо жінок та дівчат. Як і в попередні роки, помаранчевий колір буде ключовою темою, що об’єднує всі заходи, а будівлі та архітектурні пам’ятки, прикрашені або освітлені помаранчевим, привертатимуть увагу світової спільноти до цієї ініціативи.
Цього року, як і завжди, Департамент освіти і науки з метою популяризації серед молоді принципів ненасильницького співіснування, прагнення до соціальної справедливості закликає учнівську і студентську молодь, педагогічну громадськість Полтавщини долучитися до проведення заходів акції «16 днів проти насильства».
Протиставимо мир, справедливість, дотримання прав людини проявам жорстокості й насильства!

 

На сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:191
За місяць:1260
Всього:252450

Кориснi посилання