Головне меню

У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено Тиждень безпеки дорожнього руху

DSC 6152

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 12 до 16 листопада 2018 року у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Усі заходи мали на меті привернути увагу вихованців до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
Керівниками гуртків було проведено єдиний урок з вивчення правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя», конкурс малюнків «Правила дорожнього руху очима дітей».
Для вихованців було проведено гру-практикум «Ми зразкові пішоходи».
Педагог-організатор Гудзь Я.Р. організувала і провела для дітей квест «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!».
Вихованці гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Соловйов Г.В.) переглянули відеофільми з теми «Правила дорожнього руху».
Інженер з охорони праці Пугачова І.Я. організувала зустріч вихованців закладу з представником Управління патрульної поліції у Полтавській області - молодшим лейтенантом Возницею Русланом Сергійовичем.
Загалом протягом тижня проводилось багато різних заходів у формі турнірів, змагань, конкурсів тощо, де вихованці центру мали змогу не тільки дізнатися щось нове, а й продемонструвати, наскільки вони обізнані з правилами дорожнього руху.

{gallery}News2018/11/21/01{/gallery}

 

На сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:6
За тиждень:191
За місяць:1260
Всього:252450

Кориснi посилання