Головне меню

Туристський сезон-2018 в області завершено

IMG 8460 1

03-04 листопада в спорткомплексі «Розсошенці» Щербанівської об’єднаної територіальної громади відбувся 23 відкритий Чемпіонат Полтавської області з пішохідного туризму в приміщенні (в залік 22 обласної туристської Спартакіади учнівської та студентської молоді). У змаганнях взяли участь 111 учасників з 12 команд середньої вікової групи та 8 команд старшої вікової групи з міст Горішні Плавні, Лубен, Миргорода, Кобеляцького, Машівського, Решетилівського, Чутівського районів, Михайлівської, Сенчанської об’єднаних територіальних громад, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та гості – команда з міста Черкас.

Учасники змагалися на дистанціях «Смуга перешкод» першого, другого та третього класів в особисто-командній та командній першості. Переможцями та призерами в середній віковій групі стали команди:
Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – І місце;
Михайлівської ОТГ – ІІ місце; м. Миргорода – 3 місце.
У старшій вікової групі – команди:
м. Миргорода – І місце;
Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – ІІ місце;
м. Черкас – ІІІ місце.
Переможців та призерів нагороджено кубками, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

{gallery}News2018/11/06/01{/gallery}

 

 

На сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Статистика сайту

Сьогодні:35
За тиждень:523
За місяць:2374
Всього:256023

Кориснi посилання